اخبار سیاسی

تایلند به بعضی از خارجی ها اجازه ورود می دهد ، مرحله پنجم بازگشایی شروع شد

تایلند مرحله پنجم کاهش محدودیت های قرنطینه ای کووید-19 را آغاز کرد و اجازه بازگشایی مدارس و محل های تفریحی با خطر انتقال بالاتر ویروس را داده است.

14 تیر 1399

خبرنگاران طرح های عمرانی شهر بیرجند با حضور معاون وزیر کشور افتتاح شد

بیرجند - خبرنگاران - طرح های عمرانی شهر بیرجند به طور همزمان با حضور معاون وزیر کشور و استاندار خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

13 تیر 1399

مصوبات افزایش تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در سال 1399 ابلاغ شد

تصویب نامه موضوع تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خیریه و موقوفه در سال 1399 برای اجرا به دستگاه های ذی ربط ابلاغ شد.

11 تیر 1399

پدافند هوایی ارتش وظیفه حفاظت از نیروگاه آب سنگین اراک را برعهده دارد

فرمانده گروه 99 پدافند هوایی ارتش گفت: گروه پدافند هوایی نیروی زمینی در بعضی از شهر های کشور وظیفه حراست از مراکز صنعتی و استرانژیک را بر عهده دارد.

10 تیر 1399

واکنش چین به فشار کشورها برای انجام تحقیقات درباره منشاء کرونا

به گزارش خبرنگاران، له یوچنگ معاون وزیر خارجه چین در مصاحبه ای با شبکه ان بی سی در واکنش به اتهامات کشورهای مختلف از جمله آمریکا علیه پکن، گفت: نمی گردد اول چین را متهم کرد، بعد دنبال به اصطلاح تحقیقات بین المللی برای جور کردن مدرک و سند بود. چرا تحقیقات...

8 تیر 1399

سفیر قطر در واشنگتن: روابط با ایران برای دوحه لازم است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المانیتور، مشعل آل ثانی سفیر قطر در ایالات متحده آمریکا با اشاره به بحران میان دوحه و کشورهای تحریم کننده (عربستان، بحرین، امارات و مصر)، تأکید کرد: موضع ما در قبال این بحران کاملاً تعیین است؛ ما تبادل نظر و مذاکره بر اساس...

7 تیر 1399

نخست وزیر لبنان: حمله به بانک ها و ارتش برای برهم زدن امنیت لبنان و بازی با آتش است

نخست وزیر لبنان حمله به بانک ها و نیروهای ارتش این کشور را با هدف بی ثباتی و ناامن کردن لبنان دانست و نسبت به این تحرکات مشکوک هشدار داد.

6 تیر 1399

چشم امید بیمارستان های انگلیس به ترکیه

فارس نوشت: رئیس تدارکات خدمات بهداشت ملی انگلیس اعلام نموده که بعضی بیمارستان ها در انگلیس مجبور شده اند در استفاده از تجهیزات خود صرفه جویی نمایند و وسایل یکبار مصرف خود را برای استفاده مجدد بشویند.

5 تیر 1399

آغاز پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت

حسین میرزایی با تشریح جزئیات پرداخت وام های یک، یک و نیم و 2 میلیون تومانی از آغاز پرداخت وام به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت خبر داد.

5 تیر 1399

سازمان ملل بر حق دسترسی به واکسن کرونا تاکید کرد

سازمان ملل متحد با صدور قطعنامه ای بر دسترسی منصفانه به واکسن های آینده ویروس کرونا تاکید کرد.

31 خرداد 1399

وزارت خزانه داری آمریکا به دنبال کمک به شرکت های نفت شیل بحران زده

خبرگزاری رویترز گزارش داد: وزیر خزانه داری آمریکا به دنبال اجرای طرحی برای پرداخت وام در راستای کمک به شرکت های نفتی این کشور است که در سایه سقوط قیمت در حال دست و پنجه نرم کردن با بحران هستند.

30 خرداد 1399

مقابله با کرونا ، انگلیسی ها بزاق دهان خود را پست می کنند

دولت انگلیس تحت فشار افکار عمومی برای مدیریت شیوع کرونا طی برنامه ای برخی از شهروندان را موظف به ارسال نمونه های ترشحات حلق خود می کند.

30 خرداد 1399

ارائه تاریخ مجسم شکل گیری آمریکای جدید در رمان، تولد جهانی شناور

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: پیشروی طرح کلی ساده ای دارد؛ یک رمان تاریخی - حماسی و مستند است. آن چه خواندنش را لذت بخش یا به عبارتی خود رمان را از حالت سادگی درمی آورد، چندقصه بودن و روایت موازی از آدم های داخل در قصه است. درباره تاریخی بودن این رمان، باید گفت...

28 خرداد 1399

خبرنگاران ملاقات وزیر جهاد کشاورزی با نمایندگان تشکل های مرغداری

تهران - خبرنگاران - وزیر جهاد کشاورزی با نمایندگان تشکل های مرغداری کشور ملاقات کرد و در جریان مسائل و مسائل آنان نهاده شد.

25 خرداد 1399

مدیران برطرف دغدغه معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند

خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران و مسئولان استان برطرف دغدغه ها و مسائل معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند.

25 خرداد 1399

ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی در استرالیا تا یک سال

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در اظهاراتی جدید ضمن ابراز ناخشنودی از عدم تولید واکسن کرونا گفت: با توجه به این موضوع احتمالا طرح محدودیت های مرتبط با همه گیری کرونا به ویژه فاصله گذاری اجتماعی می تواند تا یکسال ادامه داشته باشد.

23 خرداد 1399

انتقاد پمپئو از نوع مدیریت چین در برخورد با کرونا

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و از منتقدان اصلی چین در دولت دونالد ترامپ، در گفت و گویی تلفنی با یانگ جیه چی عضو ارشد شورای دولتی چین، ضمن انتقاد از پکن در خصوص نحوه مدیریت برخورد با کرونا، او را تحت فشار گذاشت که کشورش باید اطلاعاتی شفاف و دقیق درباره...

21 خرداد 1399

هلی برن نیروهای آمریکایی- انگلیسی در حضرت موت یمن؛ آیا واشنگتن به دنبال پایگاه نظامی است؟

منابع محلی در استان حضرموت یمن از تبدیل این استان به مستعمره آمریکا و آغاز اولین گام برای احداث پایگاه های نظامی آمریکایی در آن خبر دادند.

17 خرداد 1399

سناتور روس: مقامات آمریکایی نشان دادند آمادگی مقابله با بحران ها را ندارند

آلکسی پوشکوف مقام پارلمانی روسیه معتقد است که آمریکا باید دیگر ادعای هژمونی جهانی را کنار بگذارد، برای اینکه مقامات این کشور نشان داده اند که آمادگی مقابله با بحران ها را ندارند.

15 خرداد 1399

انتخابات زودهنگام یونان 29 شهریور برگزار می گردد

انتخابات زودهنگام پارلمانی در یونان 29 شهریور برگزار خواهد شد.

14 خرداد 1399
تعداد: (218)