هوش مصنوعی

فناوری در برابر ویروس کرونا، اقدامات چین تا آمریکا برای حفظ سلامت مردم

در حالی که ویروس کرونا در بسیاری از مناطق دنیا شایع شده، کشورهای مختلف در کوشش هستند تا با یاری فناوری های هوشمند میزان تماس افراد و در پی آن شمار مبتلایان به این ویروس را کاهش دهند و در این امر پیروز عمل نموده اند.

9 فروردین 1399

تایپ به وسیله دوربین سلفی، ویژگی جدید گوشی های آینده سامسونگ

مدیران سامسونگ به تازگی در خصوص ویژگی SelfieType، قابلیتی به کاربر اجازه تایپ به وسیله دوربین سلفی را می دهد،صحبت نموده اند.

8 اسفند 1398

ثبت اسکن چهره خریداران سیم کارت جدید در کشور چین اجباری شد

طبق قانونی که به دستور وزیر صنعت و فن آوری اطلاعات کشور چین تصویب شده، شرکت های مخابراتی موظف هستند به منظور افزایش امنیت، از خریداران سیم کارت جدید اسکن چهره تهیه نمایند.

23 آذر 1398

اپلیکیشنی برای مجبور کردن افراد به رعایت رژیم غذایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، این برنامه به افرادی که نمی توانند وسوسه غذاخوردن را بعد از برنامه ریزی برای لاغر شدن کنار بگذارند امکان می دهد تا به رژیم غذایی خود وفادار بمانند.

8 مهر 1398

سیستم عامل هارمونی، تجربه ای هوشمند و یکپارچه برای تمام کاربردها

هوآوی در رویداد Huawei Developer Conference سیستم عامل HarmonyOS را بر پایه معماری microKernel معرفی کرد. سیستم عامل HarmonyOS با هدف ارائه تجربه یکسان روی دستگاه های مختلف طراحی شده است.

20 شهریور 1398

دفاع مرکل از میهن دوستی و رد خودخواهی ملی گرایانه

صدراعظم آلمان در نطقی در پارلمان این کشور نگرانی خود را از گسترش ملی گرایی در آلمان ابراز کرد و خواهان افزایش همکاری های بین المللی شد.

24 فروردین 1398