اپلیکیشنی برای مجبور کردن افراد به رعایت رژیم غذایی

به گزارش پیامک خنده به نقل از آسین ایج، این برنامه به افرادی که نمی توانند وسوسه غذاخوردن را بعد از برنامه ریزی برای لاغر شدن کنار بگذارند امکان می دهد تا به رژیم غذایی خود وفادار بمانند.

اپلیکیشنی برای مجبور کردن افراد به رعایت رژیم غذایی

برنامه یادشده بعد از دریافت داده های رژیم غذایی و مقایسه آن با اطلاعات دریافتی غذاهای مصرف شده افراد، می تواند به افراد در خصوص انحراف از رژیم غذایی طراحی شده و اهداف آن هشدار دهد.

معمولاً افراد زیادی برای کاهش وزن به استفاده از رژیم های غذایی روی می آورند. اما تعداد افرادی که از این رژیم ها تبعیت می نمایند زیاد نیست. علت این مساله فراموشی یا عدم اراده کافی است. برنامه OnTrack از روش های آماری و هوش مصنوعی به منظور درک بهتر الگوهای تغذیه ای افراد بهره می گیرد و از همین رو دقت و کیفیت توصیه ها و هشدارهای آن به مرور زمان افزایش می یابد.

وقتی این برنامه به این نتیجه برسد که احتمال افزایش مجدد وزن افراد وجود دارد، پیامی حاوی توصیه های مختلف به آنها ارسال می نماید تا از خطرات پیش رو و روش های مقابله با آنها آگاه شوند. به عنوان مثال این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی خود می تواند به این نتیجه برسد که علت چاق شدن دوباره یک فرد پرخوری در انتهای شب است و خواهان تغییر این رفتار گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 302

به "اپلیکیشنی برای مجبور کردن افراد به رعایت رژیم غذایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشنی برای مجبور کردن افراد به رعایت رژیم غذایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید