سلامتی و پزشکی

منطقه 21 تهران در کاهش تلفات تصادفات پیشی گرفت

رئیس پلیس تهران عظیم برترین های کاهش تصادفات مناطق پلیس راهور تهران عظیم را معرفی کرد و گفت: منطقه 21 تهران در کاهش تلفات تصادفات پیشی گرفت.

22 تیر 1399

مرگ 776 نفر دیگر در آمریکا بر اثر کرونا طی 24 ساعت گذشته

مقام های پزشکی آمریکا از مرگ 776 نفر دیگر در این کشور بر اثر کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر دادند.

19 تیر 1399

واکسیناسیون بچه ها را هرگز متوقف نکنید

برنامه واکسیناسیون با هدف پیشگیری از بیماری های خطرناک در تمام کشورهای دنیا تهیه شده و مهم ترین بخش تامین سلامت کودک را تشکیل می دهد. بعضی از بیماری ها که اکنون واکسن آنها تولیدشده، صد سال پیش بسیار شایع تر بودند ولی امروزه به علت انجام واکسیناسیون به...

18 تیر 1399

خبرنگاران انتشار اسناد آپارتمان گران قیمتی که اکبر طبری از نجفی اخذ کرد

تهران - خبرنگاران - مرکز رسانه قوه قضاییه اسنادی از ملکی در مجتمع سانا را منتشر کرد که به این گواه این مرکز، انتقال ملکی در مجتمع سانا از نجفی به طبری و انتقال واحدی از طبری به دخترش را تایید می نماید.

17 تیر 1399

خبرنگاران 30 واحد نانوایی در مهاباد به تعزیرات حکومتی معرفی گردید

مهاباد- خبرنگاران- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: با تشدید بازرسی ها همزمان با شروع کار صنوف کم خطر، تا به امروز 30 پرونده تخلف برای نانوایی های این شهرستان تشکیل شد.

12 تیر 1399

چه کار کنیم که بعد از افطار دل درد نگیریم؟

آنا/ تعداد زیادی از روزه داران بعد از افطار دچار مشکل دل درد می شوند،در صورتی که می توانند با رعایت چند نکته این مشکل را حل کنند.

11 تیر 1399

مصوبات افزایش تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در سال 1399 ابلاغ شد

تصویب نامه موضوع تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خیریه و موقوفه در سال 1399 برای اجرا به دستگاه های ذی ربط ابلاغ شد.

11 تیر 1399

خبرنگاران آثار روی دست کیم جونگ اون حاکی از انجام عمل جراحی است

تهران - خبرنگاران - بعد از آنکه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بعد از 20 روز غیبت از انظار عمومی دیروز در ملاء عام ظاهر شد، ردی مرموز بر روی دست او مشاهده شد که حدس ها برای انجام یک عمل جراحی را قوت بخشید.

10 تیر 1399

آخرین مهلت تقاضای وام یک میلیونی چه زمانی است؟

به گزارش خبرنگاران، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی در خصوص وام یک میلیونی یارانه بگیران ارائه داد.

6 تیر 1399

چشم امید بیمارستان های انگلیس به ترکیه

فارس نوشت: رئیس تدارکات خدمات بهداشت ملی انگلیس اعلام نموده که بعضی بیمارستان ها در انگلیس مجبور شده اند در استفاده از تجهیزات خود صرفه جویی نمایند و وسایل یکبار مصرف خود را برای استفاده مجدد بشویند.

5 تیر 1399

سازمان ملل بر حق دسترسی به واکسن کرونا تاکید کرد

سازمان ملل متحد با صدور قطعنامه ای بر دسترسی منصفانه به واکسن های آینده ویروس کرونا تاکید کرد.

31 خرداد 1399

بازگشت مجدد واحد 3 بخاری نیروگاه نکا به مدار فراوری

خبرنگاران/مازندران واحد 3 بخاری نیروگاه شهیدسلیمی نکا به ظرفیت 440 مگاوات پس از انجام تعمیرات میاندوره ای، مجدد به شبکه سراسری برق کشور پیوست.

30 خرداد 1399

مقابله با کرونا ، انگلیسی ها بزاق دهان خود را پست می کنند

دولت انگلیس تحت فشار افکار عمومی برای مدیریت شیوع کرونا طی برنامه ای برخی از شهروندان را موظف به ارسال نمونه های ترشحات حلق خود می کند.

30 خرداد 1399

دریاچه اوان قزوین - نگین طبیعی ایران

دریاچه اوان قزویندر این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با نگین طبیعی استان قزوین و ایران به نام دریاچه اوان آشنا خواهیم کرد که بدون شک یکی از بی نظیر ترین مکان های ایران می باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت

26 خرداد 1399

مدیران برطرف دغدغه معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند

خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران و مسئولان استان برطرف دغدغه ها و مسائل معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند.

25 خرداد 1399

ضدعفونی 1500 کیلومتر از معابر عمومی لرستان توسط ارتش

خبرنگاران/لرستان فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 84 خرم آباد با اشاره به ضدعفونی 21 هزار خودرو توسط ارتش لرستان گفت: بیش از 1500 کیلومتر از معابر عمومی استان توسط یگان های تابعه لشگر 84 خرم آباد ضدعفونی شد.

22 خرداد 1399

آذری: کرونا به داد عده ای در فوتبال رسید

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از حال این روز های فوتبال گفت.

22 خرداد 1399

انتقاد پمپئو از نوع مدیریت چین در برخورد با کرونا

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و از منتقدان اصلی چین در دولت دونالد ترامپ، در گفت و گویی تلفنی با یانگ جیه چی عضو ارشد شورای دولتی چین، ضمن انتقاد از پکن در خصوص نحوه مدیریت برخورد با کرونا، او را تحت فشار گذاشت که کشورش باید اطلاعاتی شفاف و دقیق درباره...

21 خرداد 1399

خبرنگاران پلوسی: ترامپ جان و معیشت مردم آمریکا و دنیا را به خطر انداخت

تهران- خبرنگاران- نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا تصمیم دونالد ترامپ برای تعلیق یاری های اقتصادی به سازمان دنیای بهداشت را خطرناک و غیرقانونی خواند و گفت: رییس جمهوری، جان و معیشت مردم ایالات متحده و سراسر دنیا را به خطر انداخته است.

20 خرداد 1399

سلامت روان، دغدغه ذهنی که حول موضوع کرونا می چرخد

یکی از مسائلی که این روز ها به دغدغه ذهنی برای افراد تبدیل شده، سلامت روان است مساله ای که حول موضوع اخبار مربوط به کرونا می تواند دچار اختلال شود.

19 خرداد 1399
تعداد: (150)