پاسخ باشگاه استقلال به ادعای پیکان بعد از لغو بازی جام حذفی

به گزارش پیامک خنده، به گزارش خبرنگاران، محمد نوری فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال در پاسخ به اظهارات سرپرست تیم فوتبال پیکان درباره لغو بازی امروز دو تیم در جام حذفی گفت: سرپرست محترم پیکان طوری صحبت می کنند که انگار ما به عنوان تیم صدرنشین لیگ برتر از رویارویی با تیمی که چند هفته قبل مقابل آن پیروز شدیم، واهمه داشتیم. اتفاقاً استقلال تا ظهر دیروز در تلاش بود که این بازی لغو نشود اما تست های کرونا چنین اجازه ای را به ما نداد.

پاسخ باشگاه استقلال به ادعای پیکان بعد از لغو بازی جام حذفی

نوری فر اضافه نمود: اعضای تیم استقلال ناراحت هستند که چرا این بازی برگزار نشد، چون استقلال روی نوار پیروزیت قرار گرفته است و قابل پیش بینی بود که در مسابقه جام حذفی هم پیروز باشیم اما افسوس که کرونا اجازه نداد. بنابراین واقعاً جای تعجب دارد که سرپرست تیم پیکان با کدام منطق به این نتیجه رسیده و بهتر است که کمی واقع بین باشند. باید منصفانه صحبت کنیم و بدون تردید هر دو تیم استقلال و پیکان که مسابقه امروزشان لغو شده، از نظر برنامه ریزی دچار زیان شدند اما باشگاه استقلال تابع قوانین موجود بوده و امکان برگزاری این مسابقه را نداشته است.

مدیر رسانه ای تیم استقلال در پاسخ به اینکه سعید دقیقی، سرپرست پیکان گفته است که تا ساعت 12:30 ظهر و در جلسه هماهنگی این مسابقه صحبتی از کرونای بازیکنان استقلال مطرح نشده، به سایت این باشگاه گفت: ساعت جلسه هماهنگی بازی استقلال با پیکان 12:30 ظهر نبود. ساعت شروع جلسه 11 صبح بوده و یک ساعت هم بیشتر این جلسه طول نکشید. در این جلسه آقای بیژن طاهری (سرپرست استقلال) بلافاصله ناظر مسابقه را در جریان این موضوع گذاشته و در طول جلسه هم بارها به صورت تلفنی در حال پیگیری موضوع کرونای بازیکنان تیم استقلال بود. پس اینکه می گویند هیچ صحبتی از کرونا در جلسه هماهنگی نبوده، واقعیت ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 2001

به "پاسخ باشگاه استقلال به ادعای پیکان بعد از لغو بازی جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ باشگاه استقلال به ادعای پیکان بعد از لغو بازی جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید