کریمی: اعلام تیم قهرمان بدون ادامه لیگ کار درستی نیست، مهم ترین گلم به پارس جنوبی بود

به گزارش پیامک خنده، علی کریمی، هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه تیمی را بدون ادامه برگزاری بازی های لیگ برتر قهرمان اعلام کنند، کار درستی نیست.

کریمی: اعلام تیم قهرمان بدون ادامه لیگ کار درستی نیست، مهم ترین گلم به پارس جنوبی بود

به گزارش پیامک خنده، علی کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با بخش خبری این باشگاه درباره سالی که گذشت، گفت: سال 98 ما شرایط خوبی داشتیم تا اینکه سرمربی تیم جدا شد. تا زمان انتخاب فرهاد مجیدی چند امتیاز مهم از دست دادیم و این موضوع باعث شد از نظر روحی و امتیازی کمی عقب بیافتیم. در ادامه هم با پیش آمدن ویروس کرونا، لیگ تعلیق شد و باید ببینیم در ادامه چه می شود.

وی افزود: به خاطر کرونا در خانه بمانیم. این روزها ما هم در خانه تمرین می کنیم تا سریع تر این روزها بگذرد و سلامتی به جامعه برشود. هرچند که تمرین انفرادی با تمرین گروهی یکی نیست، ولی ما هم مثل همه مردم در پویش در خانه بمانیم، شرکت داریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره شرایط بازی هلی لیگ شرح داد: از نظر من چون تیم ها هزینه کرده اند و بخشی از لیگ هم سپری شده، در صورتی که در یک ماه پیش روی مسئله کرونا حل شود، می توان بعد از یک فرصت حدودا یک ماهه برای آماده سازی تیم ها، ادامه لیگ را برگزار کرد. با این حال اگر موضوع کرونا در روزهای پیش روی حل نشود، بهتر است امسال را از تقویم در بیاورند، گویا وجود نداشته است. با این شرایط تیمی قهرمان نمی شود. احتمالا لیگ های دیگر نیز همین کار را بکنند.

کریمی اظهار داشت: در کشور ما خدا را شکر شرایط نسبت به اروپا بهتر است و مردم خیلی رعایت می کنند. همانطور که گفتم اگر تا یک ماه دیگر شرایط خوب شد، می توان ادامه لیگ را بدون تماشاگر برگزار کرد ولی اینکه بدون ادامه دادن لیگ، تیمی را قهرمان اعلام کنیم، درست نیست.

وی در سرانجام درباره بهترین خاطره سال 98 خود گفت: گلی که به پارس جنوبی زدم خیلی خوب بود و اعتماد به نفسم را برگرداند. گل مهمی در تمام دوران فوتبالم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 876

به "کریمی: اعلام تیم قهرمان بدون ادامه لیگ کار درستی نیست، مهم ترین گلم به پارس جنوبی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: اعلام تیم قهرمان بدون ادامه لیگ کار درستی نیست، مهم ترین گلم به پارس جنوبی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید