واکنش چمران به اتوبوس خواب ها؛ این مسایل حاشیه ای است

به گزارش پیامک خنده، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در پاسخ به پرسشی درباره یاری مترو تهران به مترو قم، گفت: یاری ها آن طوری که تصور می کنید نیست بلکه مقداری تجهیزات است که برای آزمایش و تست به قم قرض داده می گردد و به عبارتی واگن ها نیز که برای تست به قم ارسال می گردد به تهران باز خواهد گشت.

واکنش چمران به اتوبوس خواب ها؛ این مسایل حاشیه ای است

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: البته اگر اندازه تجهیزات فراوری شده مترو آنقدر زیاد باشد که مترو تهران را کامل تأمین کند، ایرادی برای ارسال به دیگر شهر ها ندارد، ولی اکنون مترو تهران در شرایط سختی است و یاری های این چنینی عملیاتی نیست البته قرض دادن مبحث دیگری محسوب می شود.

رئیس شورای شهر تهران درباره بودجه 5 هزار میلیاردی اختصاص یافته به مترو گفت: باید دولت این بودجه را در نظر گیرد که البته اکنون بعید می دانم در بودجه 1401 در مجلس و دولت این قضیه محقق شود. البته ما کوشش می کنیم که آن را به دست آوریم البته سخت است چرا که نمی خواهند سقف بودجه را تغییر دهند.

چمران بیان داشت: هنوز تصمیمی قطعی در مجلس گرفته نشده نمایندگان پیشنهاداتی دارند و ما با کمیسیون های مرتبط مداوم جلسه می گذاریم تا آن ها را توجیه کنیم و خاتمه پیشنهادات خوبی به کمیسیون تلفیق برود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان بازنگری بودجه 1401 وجود دارد، گفت: دولت و مجلس در کوشش هستند که سقف بودجه را حفظ نمایند برای همین کار ما سخت شده البته ممکن است مجلس تدابیر دیگری از جا های دیگر بیندیشد و یاری های به مترو افزایش یابد چرا که بودجه مترو به نظر ما از بودجه بسیاری از دستگاه های دیگر واجب تر است.

رئیس شورای شهر تهران درباره حضور زاکانی در هیأت دولت گفت: حضور ایشان در هیأت دولت مؤثر بوده و بسیاری از موضوعات دفاع شده و اصلاحات زیادی نیز انجام شده است و ان شاءالله بقیه اصلاحات مورد احتیاج که مرتبط با بودجه شهر تهران است به خاتمه خواهد رسید.

چمران در پاسخ به پرسشی درباره ماجرای اتوبوس خوابی در تهران گفت: این مبحث حاشیه ای است البته نباید اجازه دهند چنین اتفاقی رخ دهد، ولی اگر کسی در اتوبوس خوابش برد را نمی توان کاری کرد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اتوبوس خوابی در بعضی از اتوبوس های خیابان میرداماد در پارکینگ گفت: این قضیه مشترک به هدایت و رانندگی و شهرداری برمی شود بعضی از مردم از شهرستان ها به تهران می آیند و برای اینکه شب جای خواب داشته باشند در اتوبوس می خوابند که باید این قضیه ساماندهی شود.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 2003

به "واکنش چمران به اتوبوس خواب ها؛ این مسایل حاشیه ای است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش چمران به اتوبوس خواب ها؛ این مسایل حاشیه ای است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید