نیم فصل تیم را تقویت می کنیم، همه عضو خانواده والیبال هستیم

به گزارش پیامک خنده، مسعود آرمات در مصاحبه با خبرنگاران درباره حضورش در تیم والیبال هورسان رامسر گفت: طی تماسی که مدیران باشگاه داشته اند فعالیتم در تیم هورسان را شروع کردم. در ابتدا تیم شرایط خوبی نداشت. زمانی که راهنمایی تیم را قبول کردم فقط یک روز فرصت برای تمرین داشتیم که در این مدت از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کردم.

نیم فصل تیم را تقویت می کنیم، همه عضو خانواده والیبال هستیم

سرمربی تیم والیبال هورسان ادامه داد: از زحمات مربیان قبلی تیم تشکر می کنم. در بازی دوم فرصت بیشتری داشتیم و روی مسائل روحی ، روانی، فنی و بدنی بازیکنان کار کردیم و توانستیم دو برد به دست آوریم.

وی تاکید نمود: زمانی که در تیم حاضر شدم دو بازیکن اصلی در پست پاسور و پشت خط زن از تیم جدا شده بودند و دستمان خالی بود. توانستیم نتایج نسبتاً خوبی کسب کنیم که از زحمات باشگاه تشکر می کنم هر امکاناتی خواستیم در اختیارمان قرار داده اند تا تیم جنگنده و یکدلی را در اختیار داشته باشیم. تا نیم فصل با همین شرایط ادامه می دهیم و در نیم فصل تیم را تقویت خواهیم کرد تا بتوانیم جایگاه خوبی را بدست آوریم.

سرمربی تیم والیبال هورسان درباره هدف گذاری هورسان گفت: در وهله نخست هدف گذاری ما این است تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و سپس نیم نگاهی به حضور در جمع هشت تیم داریم اگر توانستیم به جمع هشت تیم راه پیدا کنیم سپس برای آن مرحله برنامه ریزی خواهیم کرد.

آرمات درباره تعطیلی لیگ برتر نیز گفت: همه یک خانواده هستیم خارج از رقابت تمام تیم های حاضر در لیگ عضو یک خانواده می باشند. باید به یکدیگر یاری کنیم. تخریب کردن یا بازیکن در اختیار ندادن تیم سیرجان درست نیست. شاید ما نیز روزی چنین شرایطی داشته باشیم، باید همکاری و همدلی کنیم چراکه نام ایران در میان است و باید برترین تیم را راهی مسابقات کنیم. فدراسیون والیبال و سازمان لیگ درنهایت مجبور به این تعطیلی شد تا تیم خوبی راهی رقابت های جام باشگاه های دنیا گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1910

به "نیم فصل تیم را تقویت می کنیم، همه عضو خانواده والیبال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیم فصل تیم را تقویت می کنیم، همه عضو خانواده والیبال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید