آبراموف: ایران تیمی بسیار توانمند است، این تیم ساده و با اطمینان بازی کرد

به گزارش پیامک خنده، سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان حریف امروز تیمش را تیمی بسیار توانمند توصیف کرد.

آبراموف: ایران تیمی بسیار توانمند است، این تیم ساده و با اطمینان بازی کرد

به گزارش خبرنگاران، وادیم آبراموف در نشست خبری پس از دیدار تیم های ملی فوتبال ازبکستان و ایران که امروز با پیروزی 2 بر یک شاگردان اسکوچیچ به خاتمه رسید، گفت: ایران تیم بسیار باتجربه ای است و در بازی امروز ما پایین تر از سطح فنی موردانتظارمان ظاهر شدیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان در ادامه اضافه کرد: اگر در نیمه نخست بازی با ایران کمی خوب بودیم در 30 دقیقه خاتمهی بسیار بد کار کردیم. ایران در نیمه نخست دو فرصت داشت و یک گل زد. متأسفانه آن بازی که انتظارش را داشتیم نتوانستیم به نمایش بگذاریم. فقط پیروز شدیم بازیکنان ازبکستان را برابر حریف قدرتمندی مورد آزمایش قرار دهیم. این بازی برای ما سودمند خواهد بود و زمانی که می بازیم درس های زیادی برای بازیکنان به همراه دارد.

آبراموف در واکنش به این پرسش که چرا سبک بازی ازبکستان برابر ایران همانند گذشته بود و آیا ایده ای برای تغییر آن در بازی های آینده برابر حریفان آسیایی ندارد، گفت: حریف امروز ازبکستان خیلی ساده و با اطمینان بازی کرد. توانمندی تیم ملی فوتبال ایران مشهود بود و حتی در صورت نیاز می توانند قدرتمندتر بازی کنند. در نیمه نخست همگام با ایران بازی کردیم و حتی روی خط دفاعی شان هجوم بردیم. موقعیت هایی هم ایجاد کردیم. شکست دادن ایران با ارسال های پاس های مستقیم هوایی در محوطه جریمه امکان پذیر نیست.

وی درباره ضعف مدافعان ازبکستان و گلزنی سردار آزمون که یکی از بهترین مهاجمان آسیا محسوب می شود، اظهار داشت: حق با شماست و سردار آزمون بازیکن خوبی است. برخی از بازیکنان ازبکستان سه روز پیش از بازی برابر ایران به اردو پیوستند. وقتی چنین اشتباهاتی از بازیکنان مان در زمین رخ می دهد، روشن است که به هماهنگی لازم نرسیده اند. البته توانمندی سردار آزمون در باز کردن دروازه ازبکستان نقش مهمی داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1207

به "آبراموف: ایران تیمی بسیار توانمند است، این تیم ساده و با اطمینان بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبراموف: ایران تیمی بسیار توانمند است، این تیم ساده و با اطمینان بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید