فرانسه یک گروه ضد اسلام هراسی را منحل کرد

به گزارش پیامک خنده، وزیر کشور فرانسه در توییتر خود اعلام نمود که شورای وزیران رسماً جمعیت ضد اسلام هراسی را در فرانسه منحل کرد.

فرانسه یک گروه ضد اسلام هراسی را منحل کرد

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به نقل از خبرگزاری فرانسه، این جمعیت آدینه گذشته علنا انحلال خود را اعلام نموده بود.

ژرالد دارمنن، وزیر کشور فرانسه، در صفحه توییتر خود نوشت: مطابق دستورالعمل های رئیس جمهوری، جمعیت ضد اسلام هراسی در فرانسه در شورای وزیران منحل شد. برای چندین سال این جمعیت به طور مداوم تبلیغات اسلام گرایانه را انجام می داد، همانطور که در حکمی که من به شورای وزیران ارائه کردم، توضیح داده شده است.

جمعیت ضد اسلام هراسی در فرانسه با پیشی دریافت از دولت در آدینه گذشته انحلال خود را اعلام نموده بود و گفت که میخواهد بخش گسترده ای از فعالیت های خود را در خارج از فرانسه ادامه دهد.

جمعیت ضد اسلام هراسی در فرانسه یکی از بزرگترین موسسات خیریه در این کشور بود که در وهله اول در موارد تبعیض از مسلمانان سراسر کشور حمایت قانونی می کرد.

هفته گذشته، این جمعیت در صفحه توییتر خود گفت که به دلیل انجام کار قانونی، اعمال قانون و خواهان اجرای آن مورد انتقاد قرار گرفته است. این جمعیت همچنین دستور انحلال را پیامی وحشتناک برای شهروندان مسلمان دانست و توصیف کرد: شما حق ندارید از حقوق خود دفاع کنید.

وزیر کشور فرانسه همچنین گفت، کشورش میخواهد در کمپینی جدید علیه مساجد مسلمانان ظرف روزهای آینده 76 مسجد را تحت نظر بگیرد؛ اقدامی که انتظار می رود خشم و عصبانیت مسلمانان را بعد از اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) برانگیزد.

وزیر کشور فرانسه توییت کرد، این تدابیر شامل امکان بستن بعضی از این مساجد هم هست. این تحرک در راستای مقابله با جدایی طلبی است.

پیشتر رسانه های فرانسه اعلام نموده بودند، 16 مسجد از این مساجد در پاریس و حومه آن قرار داردند که امکان بستن مساجد پایتخت وجود دارد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1266

به "فرانسه یک گروه ضد اسلام هراسی را منحل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسه یک گروه ضد اسلام هراسی را منحل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید