طالقانی: بدون دریافت یک ریال از سازمان تربیت بدنی خانه کشتی را ساختم، کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است

به گزارش پیامک خنده، رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت: کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است و باید به این رشته یاری گردد.

طالقانی: بدون دریافت یک ریال از سازمان تربیت بدنی خانه کشتی را ساختم، کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است

جهت دریافت خدمات قیمت بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا طالقانی در مراسم بازگشایی خانه کشتی شهید ابراهیم هادی گفت: من همواره پیش مرگ کشتی بودم و حالا هم هستم. بعد از اینکه مسئولیت توسط مرد بزرگ ورزش هاشمی طبا به من واگذار شد و حالا علیرضا دبیر از من خواسته بیایم. یقین بدانید کشتی باز هم به دنبال مدال است. من که آمدم 4 طلای المپیک داشتیم که پنجمی اش را علیرضا دبیر گرفت. سه سال شب و روزم را گذاشتم تا اینجا درست گردد و الان خوشحالم که چراغ خانه کشتی روشن است.

وی اضافه نمود: کاش محسن کاوه اینجا بود.آخرین کشتی شهید هادی با محسن کاوه بود. آخرین شبی که به جبهه می رفت او را دادیم. بچه های پاچنار خوب می دانند چقدر پسر خوبی بود. هادی دنبال برد و باخت و زد و بند نبود. بچه پایین شهر بود و فقط تمرین می کرد.

وی خطاب به صالحی امیری تأکید کرد: من آخرین اردویی که رفتم در زیر پله های امجدیه و اتاق 7 نفره بود. به صنعتکاران گفتم این برای کشتی محقر است. روزی که من وارد شدم اولین دغدغه ام تعویض فدراسیون و محل اردوهای تیم ملی بود. بلافاصله از هاشمی طبا خواهان یک فضا بودم که بعد از سه سال یاری های مردمی و بدون یک ریال یاری از سازمان تربیت بدنی نگرفتم و خانه کشتی را ساختم. و بعد از سه سال کار تمام شد. میلان ارسگان رئیس فدراسیون کشتی وسط تشک ایستاد و گفت من حالا افتخار می کنم رئیس فدراسیون جهانی هستم. در اوکلاهاما خانه کشتی شان را دیدم و گفتم ما از همه جهان بالاتریم و بعد اسم خانه کشتی انتخاب شد و عکس قهرمانان را نصب کردیم. کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است.

وی ادامه داد: موحد به من گفته بود تا کی باید کشتی گیر در اتاق هفت نفره بخوابد. امروز خوشحالم که دبیر با یاری وزارت ورزش این کار را انجام داد. امروز خیلی خوشحالم بچه ها به یاری کشتی آمدند. به خاطر آوردگاه المپیک به کشتی یاری کنید.

طالقانی اظهار داشت: پایم به خاطر کشتی درد می نماید اما آمده ام. این مملکت نیاز به خون و جان دارد. وقتی یا علی می گویید پایش بایستید. امروز خیلی خوشحالم چراغ های خانه کشتی بیشتر از همواره هست. حرف منِ کمترین را به سلطانی فر برسانید که دارد دیر می گردد. به این عکس ها نگاه کنید پشت آنها کوشش زیادی نهفته است. کشتی یاری می خواهد تا مرداد ماه در المپیک بدرخشد. خاضعانه درخواست می کنم اکنون به کشتی یاری کنید تا بعد از دریافت مدال بچه ها افتخار کنیم. مثل روزی که در حضور همین بچه ها (مدیران فعلی فدراسیون) روزنامه آمریکایی صبح روز بعد از مدال طلای ما در المپیک آتلانتا نوشت تمام سالن به خاطر یک قهرمان ایرانی ایستادند و در قلب آمریکا همه برای سرود ایران ایستادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 722

به "طالقانی: بدون دریافت یک ریال از سازمان تربیت بدنی خانه کشتی را ساختم، کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالقانی: بدون دریافت یک ریال از سازمان تربیت بدنی خانه کشتی را ساختم، کشتی هنوز هم اندازه بضاعتش امکانات ندارد و مظلوم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید