برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا

به گزارش پیامک خنده، مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا از 17 تا 22 دی ماه به میزبانی شهرهای جیانگمن چین در گروه مردان و ناخون راتچاسیما تایلند در گروه زنان برگزار می گردد.

برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی لحظه آخری همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش پیامک خنده به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سی و دومین دوره بازی های المپیک سال آینده به میزبانی شهر توکیو در ژاپن برگزار خواهد شد.

تا کنون حضور هفت تیم ملی والیبال ژاپن (میزبان)، برزیل، آمریکا، ایتالیا، لهستان، روسیه و آرژانتین در گروه مردان و تیم های ژاپن (میزبان)، صربستان، چین، آمریکا، برزیل، روسیه و ایتالیا در رقابت های المپیک 2020 گروه زنان قطعی شده است.

تیم های ملی والیبال مردان و بانوان ایران از جمله تیم های در کوشش برای کسب سهمیه قاره آسیا هستند که برنامه کامل مسابقات انتخابی این قاره به وقت ایران به قرار زیر است:

***مرحله گروهی مردان

گروه اول: چین، ایران، قزاقستان و چین تایپه

گروه دوم: استرالیا، هند، کره جنوبی و قطر

  • سه شنبه 17 دی ماه

بازی شماره یک، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: قطر - هند

بازی شماره 2، ساعت 9: استرالیا - کره جنوبی

بازی شماره 3، ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران - چین تایپه

بازی شماره 4، ساعت 15 و 30 دقیقه: قزاقستان - چین

  • چهارشنبه 18 دی ماه

بازی شماره 5، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: استرالیا - قطر

بازی شماره 6، ساعت 9: کره جنوبی - هند

بازی شماره 7، ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران - قزاقستان

بازی شماره 8، ساعت 15 و 30 دقیقه: چین - چین تایپه

  • پنجشنبه 19 دی ماه

بازی شماره 9، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: هند - استرالیا

بازی شماره 10، ساعت 9: قطر - کره جنوبی

بازی شماره 11، ساعت 11 و 30 دقیقه: چین تایپه - قزاقستان

بازی شماره 12، ساعت 15 و 30 دقیقه: ایران - چین

روز آدینه تیم ها استراحت دارند

مرحله نیمه نهایی و نهایی از روز شنبه 21 دی ماه ادامه می یابد که روز یکشنبه 22 دی ماه ملاقات نهایی و معرفی قهرمان انجام می گردد. ضمن این که در گروه مردان ملاقات رده بندی برگزار نمی گردد.

***مرحله گروهی بانوان

گروه اول: استرالیا، چین تایپه و تایلند

گروه دوم: ایران، اندونزی، قزاقستان و کره جنوبی

  • سه شنبه 17 دی ماه

بازی شماره یک، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران - قزاقستان

بازی شماره 2، ساعت 12: کره جنوبی - اندونزی

بازی شماره 3، ساعت 14 و 30 دقیقه: چین تایپه - تایلند

  • چهارشنبه 18 دی ماه

بازی شماره 4، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: اندونزی - قزاقستان

بازی شماره 5، ساعت 12: کره جنوبی - ایران

بازی شماره 6، ساعت 14 و 30 دقیقه: استرالیا - چین تایپه

  • پنجشنبه 19 دی ماه

بازی شماره 7، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران - اندونزی

بازی شماره 8، ساعت 12: قزاقستان - کره جنوبی

بازی شماره 9، ساعت 14 و 30 دقیقه: تایلند - استرالیا

روز آدینه تیم ها استراحت دارند.

مرحله نیمه نهایی و نهایی از روز شنبه 21 دی ماه ادامه می یابد که روز یکشنبه 22 دی ماه ملاقات رده بندی و در ادامه ملاقات نهایی و معرفی قهرمان انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 631

به "برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید