سید مرتضی ذکاوت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران شد

به گزارش پیامک خنده، خبرگزاری خبرنگاران- سیدمرتضی ذکاوت با صدور حکمی از سوی وزیر امور مالی و دارایی و رییس مجمع عمومی بانک ها به سمت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد.

سید مرتضی ذکاوت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در بخشی از این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با عنایت به مصوبه مورخ 1400/11/3 مجمع عمومی بانکها، به موجب این حکم به سمت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران به مدت دوسال منصوب می شوید. امیدوارم در سایه عنایت پروردگار بلند مرتبه با همفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک توسعه صادرات ایران و همکاری با نهادهای تخصصی مرتبط، درنیل به اهداف و برنامه های آن بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی کشور پیروز و سربلند باشید.

سیدمرتضی ذکاوت پیش از این مسوولیتهایی چون عضویت در انجمن ها و کمیسیون های بین المللی بانکی، نایب رئیس هیأت مدیره شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات، عضو هیأت مدیره صرافی توسعه صادرات، عضو هیأت موسس شرکت مشاوره رتبه بندی ایران به نمایندگی از بانک توسعه صادرات ایران، عضو هیأت مدیره علی البدل بانک توسعه ونزوئلا، عضویت در هیات مدیره بانک توسعه صادرات و مدیر امور برنامه ریزی و بهبود روشها این بانک را برعهده داشته است.

در حکم صادره از سوی وزیر امور مالی و دارایی از خدمات آقای احتشام فلاح فر عضو پیشین هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران تشکر و قدردانی شده است.

بعلاوه با تمدید تصدی سمت آقای محمدجعفر مزده به عنوان عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات به مدت دو سال موافقت شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 خرداد 1401 بروزرسانی: 20 خرداد 1401 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 2022

به "سید مرتضی ذکاوت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید مرتضی ذکاوت عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید