اخبار اقتصادی

30 درصد از سود سهام عدالت واریز می گردد، گروکشی 20 درصد باقی مانده

به گزارش خبرنگاران، سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال 98 شرکت های سرمایه پذیر در اواخر سال 99 به میزان 50 درصد واریز شد و قرار شد 50 درصد دوم از این سود عملکرد بعد از عید 1400 به حساب سهامداران عدالت که 49 میلیون نفر هستند واریز گردد. حتی صحبت هایی بر این بود...

30 خرداد 1400

روسیه: تمدید تفاهم نامه آژانس و ایران منافاتی با امکان احیای برجام ندارد

ایسنا نوشت: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اظهار کرد که به عقیده او تمدید تفاهم نامه ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی برای تداوم راستی آزمایی های برنامه هسته ای ایران، منافاتی با امکان احیای توافق هسته ای ندارد.

29 خرداد 1400

راهکارهای معجزه آسا برای پرپشت کردن ابرو

با وجود اینکه ابروها بخش کوچکی از صورت را تشکیل می دهند اما مکان قرارگیری آنها در صورت و قسمت بالای چشم باعث می گردد یکی از موثرترین اعضای صورت در زیبایی فرد باشند. ایده های زیادی برای زیباتر به نظر رسیدن ابروها و خوش فرم بودن آن وجود دارد که محبوب ترین...

27 خرداد 1400

ضریب نفوذ تلفن همراه درقم به 175 درصد رسید

مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات قم گفت: با تعامل همه اپراتورها، ضریب نفوذ پوشش تلفن همراه در قم به 175 درصد رسید.

25 خرداد 1400

مرکز تخصصی پایش و مقابله با استخراج غیرمجاز ارزهای دیجیتال در اتاق قزوین راه اندازی می شود

جلسه تخصصی و کارشناسی بررسی چگونگی مصرف برق در سطح استان با توجه به مقیاس های استخراج ارزهای دیجیتال برگزار شد.

20 خرداد 1400

بیانیه 200 نماینده درباره مذاکرات وین

تهران (پانا) - عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه 200 نفر از نمایندگان درباره مذاکرات وین را قرائت کرد که در آن تاکید شده است اگر 100 درصد تحریم ها لغو نشود، هیچ تحریمی لغو نشده است.

19 خرداد 1400

بیش از 4 میلیون تن کالای اساسی در گمرک دپو شده است

وکیلی با بیان اینکه چهار میلیون و 154 هزار تن از شش قلم کالای اساسی گندم، ذرت، جو، دانه های روغنی، کنجاله سویا و روغن خام در بنادر کشور موجود است، گفت: از این تعداد سه میلیون تن در گمرک بندر امام خمینی تخلیه و نگهداری می گردد.

17 خرداد 1400

افتتاح بیش از 280 هتل در دولت دوازدهم

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، افتتاح بیش از 280 هتل در دولت دوازدهم صورت گرفت.

11 خرداد 1400

هتل لیلیوم متل قو؛یکی از بهترین گزینه های اقامتی شمال کشور، عکس

یکی از بهترین هتل هایی که در سفر به شهر زیبای ساحلی و پرگردشگر متل قو یا همان سلمان شهر می توان اقامت داشت، هتل لیلیوم متل قو است. این هتل چهار ستاره با فراهم کردن امکانات متنوع و مناسب سعی در تأمین اقامتی راحت و دلنشین برای مهمانان دارد.

9 خرداد 1400

نخستین دوره آموزشی سیاست خارجی ایران ویژه دانشجویان دانشگاههای اورآسیا و آستانه

نخستین دوره آموزشی سیاست خارجی ایران ویژه دانشجویان رشته روابط بین الملل و شرق شناسی دانشگاههای ملی اوراسیا و آستانه برگزار گردید.

5 خرداد 1400

بومگردی؛ حلقه وصل انسان کرونازده با گردشگری و محیط زیست

گردشگری و سفر همچون دیگر ابعاد زندگی از آمد و شدهای معمول روزانه تا کسب و کار و دیگر فعالیتهای اجتماعی تحت تاثیر شدید بحران کرونا و ضرورت اعمال محدودیتهای آن قرار گرفته اما طبع طبیعت دوست و آرامش طلب انسان در پی راهکاری برای پاسخگویی به این احتیاج روحی...

3 خرداد 1400

نرخ تورم تولید گاوداری صنعتی منتهی به زمستان پارسال 32.4 درصد شد

تهران (پانا) - طبق آخرین گزارش مرکز آمار ایران، نرخ تورم تولید گاوداری های صنعتی چهار فصل منتهی به زمستان 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 32.4 درصد افزایش یافت.

31 اردیبهشت 1400

راهکارهای توسعه پرورش ماهی در کشور، ارز را به جای واردکننده به تولیدکننده نهایی بدهید

موانع فراوری ماهی در کشور و راهکارهای توسعه این بخش در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب آنالیز شد.

24 اردیبهشت 1400

واکسن زدن اداری نشود

حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور در یادداشتی در رورنامه شرق نوشت: می دانم بسیاری از خوانندگان با واژه زیر آشنا هستند. در مواردی که نیاز به کاری با دقت و سرعت بالا هست، توصیه مؤکد می شود: کار، اداری نشود، کنایه از اینکه اگر کاری...

23 اردیبهشت 1400

تلفات جمعیت زنبورعسل در زمستان طبیعی است

رییس گروه بررسی و مراقبت بیماری های زنبورعسل سازمان دامپزشکی کشور تلفات جمعیت زنبورعسل در زمستان را امری طبیعی دانست و گفت: میزان تلفات 40 درصدی جمعیت زنبورعسل کشور از زمستان گذرانی سال گذشته مورد تایید نیست.

17 اردیبهشت 1400

نطنز با سرعت هرچه بیشتر حرکت خواهد کرد، عزم دانشمندان ایرانی پابرجاست

سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: تاسیسات هسته ای نطنز با سرعت هرچه بیشتر به سوی اهداف تعیین شده حرکت خواهد کرد.

16 اردیبهشت 1400

صدور ابلاغیه حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا در خوزستان

خبرنگاران/خوزستان معاون هماهنگی امور مالی استانداری از صدور ابلاغیه معاون مالی رئیس جمهور خطاب به جمعی از وزیران کابینه و رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت حمایت از کسب و کارها و مشاغل آسیب دیده از شیوع کرونا در خوزستان اطلاع داد.

11 اردیبهشت 1400

استقلالی ها به زیارت خانه خدا می فرایند خبرنگاران

بعضی اخبار حکایت از آن داشت که مقامات سعودی اجازه این سفر را به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی به تیم های شرکت کننده ازجمله استقلالی ها نخواهند داد که این موضوع تایید نشد.

2 اردیبهشت 1400

تاثیرات فرایند رکود مالی در افزایش تعمیرات و بازیابی لوازم خانگی برقی

در سال های اخیر و مخصوصا یک سال گذشته و شیوع بیماری کرونا، اقتصاد دنیا رو به رکود گذاشته است. این رکود از میزان معاملات بین المللی تا دخل و خرج کارخانجات و کارگاه های داخلی بسیار مشهود بوده است. بر اساس گزارشات خرید لوازم الکترونیک نیز با همین شیب نزولی...

26 فروردین 1400

به جای قسم دادن مردم به حضرت عباس، واکسن وارد کنید

روزنامه اطلاعات نوشت: با توجه به بی توجهی به درخواست ها برای نرفتن به سفر از سوی مردم، بهترین کار برای جلوگیری از شیوع رو به تزاید بیماری کرونا، واکسینه کردن مردم است.

19 فروردین 1400
تعداد: (403)