اخبار اقتصادی

افزایش 400 تختی بیمارستان های اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: در 6 ماه اخیر 400 تخت به مجموعه های تخت های بیمارستانی اردبیل افزوده شده است.

19 مرداد 1398

خبرنگاران نوسازی مدارس بافت فرسوده به اداره نوسازی مدارس قم واگذار شود

قم-خبرنگاران-مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قم گفت: اگر در پروژه های بازآفرینی شهری، نوسازی مدارس از اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس تفویض شود نتایج مثبت تری حاصل می شود.

17 مرداد 1398

فلسفه سیاسی اسلامی بدون اعتدال مدنی به هدف خود نمی رسد، ضرورت فرآیند نخبه سازی سیاسی به وسیله اصلاح انتخابات

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: فلسفه سیاسی اسلامی بدون اعتدال مدنی به هدف و غایت خود که تحصیل ارزش ها، آمال و آرزوهاست دست نمی یابد و دچار ذهن گرایی می گردد.

15 مرداد 1398

راه چاره هایی برای درآمد بیشتر

روزنامه جام جم - عیسی محمدی: وقتی که از پس انداز کردن برای خانواده ها صحبت می کنیم، اول مقاومت می نمایند. اما بعد که می بینند چاره ای جز این کار ندارند، یک سؤال کاملا درست می پرسند: وقتی که درآمدهای ما محدود است، ما چطور می توانیم پس انداز کنیم؟ اساسا آیا...

15 مرداد 1398

توتِم گرایی پدیده نوظهور در فصل نقل و انتقال

یک جامعه شناس معتقد است که فوتبال ایران به سمت توتم گرایی می رود و باید جلوی آن را گرفت.

13 مرداد 1398

فعل چندکاره چیست یا چرا ماریو در هوا شلنگ تخته می اندازد ، جعبه ابزار بازی سازان (46)

سوپر ماریو به خاطر پرشش مشهور است، اما پرش او از اول به دلچسبی حالایش نبود. در دانکی کانگ (Donkey Kong)، اولین بازی ای که ماریو در آن حضور پیدا کرد، پرش ماریو به شدت ساده بود: او می توانست در حال ایستاده به سمت بالا بپرد و در حال دویدن پرشی قوس دار انجام دهد. همین...

7 مرداد 1398

ظریف: همه کشورها باید با تحریم های آمریکا مقابله نمایند

وزیر امور خارجه کشورمان از همسایگان ایران و جامعه بین الملل خواست که در راستای تأمین منافع خود و امنیت دنیای، با تحریم های آمریکا علیه ایران و سایر کشورهای دنیا به مقابله برخیزند.

4 مرداد 1398

روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی

تهران - خبرنگاران - برنامه سی و هفتمین زنگ آموزش سازمان حفاظت محیط زیست به موضوع روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی اختصاص یافت که دوشنبه (30 اردیبهشت) ساعت 9 در این سازمان برگزار می گردد.

1 مرداد 1398

آنالیز فنی بسترن B50

گروه بهمن در سال 1392 تصمیم به فراوری سدان B 50 گرفت که محصولی از کمپانی FAW بود.

1 مرداد 1398

توسعه کسب و کارهای حوزه نفت و گاز مدیریت شد

سیستم مدیریت پروژه در حوزه نفت و گاز از سوی یک شرکت دانش بنیان طراحی شد.

13 تیر 1398

تنش نظامی در لیبی افزایش یافته است

تهران - خبرنگاران - بحران نظامی در میان طرفهای درگیر در لیبی یعنی فایز السراج رئیس دولت وفاق ملی که از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شده، از یک سو و خلیفه حفتر فرمانده شبهه نظامیان شرق این کشور افزایش یافته است .

12 تیر 1398

پاریس و پکن 30 توافق همکاری امضا کردند

تهران - خبرنگاران- شی جینگ پینگ رییس جمهوری چین در دومین روز سفر خود به فرانسه ، 30 توافق همکاری از جمله 15 قرارداد همکاری تجاری با مکرون به امضا رساند.

9 تیر 1398

شهردار تهران از ترخیص تمام نردبام های آتش نشانی تهران از گمرک اطلاع داد

شهردار تهران از ترخیص تمام نردبام های آتش نشانی تهران از گمرک اطلاع داد.

7 تیر 1398

طراحی مدل صادرات تجهیزات زیست فناوری و پزشکی

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف بهبود فضای صادرات تجهیزات زیست فناوری، مدل صادرات تجهیزات زیست فناوری و پزشکی را طراحی می کند.

7 تیر 1398

باران شمال مصرف بهداشتی - صنعتی پیدا کرد

ساری- خبرنگاران- محققان دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی شهرستان نور در مازندران با اجرای یک طرح پژوهشی، پیروز شدند از باران، آب دیونیزه ارزان در حجم وسیع تولید کنند.

4 تیر 1398

بولتون از بازگشت گوایدو به ونزوئلا خبر داد

نیویورک- خبرنگاران- مشاور امنیت ملی ترامپ که نقش سخنگوی رئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا را ایفا می کند، از بازگشت گوایدو به ونزوئلا خبر داد.

1 تیر 1398

دانشگاه تهران و یون نن چین مناسبات خود را گسترش می دهند

نخستین جلسه مشترک موسسه های کنفسیوس و جلسه بحث و آنالیز تبادلات علمی دانشگاه تهران و یون نن چین در جهت گسترش مناسبات علمی امروز (شنبه 7 اردیبهشت ماه 98) برگزار گردید.

31 خرداد 1398

جزئیات اجرای طرح های نگه داشت و فراوری در فلات قاره

طبق برنامه ریزی ها قرار است چهار پروژه از بسته های نگه داشت و فراوری در شرکت نفت فلات قاره اجرایی گردد. چهار پروژه ای که به گفته مدیر عامل این شرکت قرار است حدود 100 هزار بشکه به فراوری فلات قاره اضافه کند.

30 خرداد 1398

وزارت بهداشت نباید جای بخش خصوصی را تنگ کند

معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه مهمترین شعار من جلب اعتماد مردم است، گفت: ما نباید از کیسه نظام خرج کنیم بلکه باید بر داشته های نظام بیفزاییم. بر این اساس سلامت ادارای برایمان یک شرط است که به عنوان مسأله ای جدی ان را در دستور کار...

27 خرداد 1398

داورزنی: ورزشکاران نباید بحث پاداش ها را به صفحات مجازی بکشانند، هر رشته ای صندلی خودش را دارد

محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت که ورزشکاران نباید بحث پاداش ها را به صفحات مجازی بکشانند، چرا که این کار باعث می گردد مردم چهره دیگری از قهرمانان ترسیم نمایند.

17 خرداد 1398
تعداد: (37)