خبرنگاران نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد

به گزارش پیامک خنده، تهران - خبرنگاران - در برنامه ای که امروز (یکشنبه) با حضور بعضی مسوولان بورس تهران و مدیران یک کارگزاری برگزار گردید از نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد.

خبرنگاران نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد

به گزارش روز یکشنبه خبرنگاران، در این جلسه بهادر شمس مدیرعامل یک کارگزاری با اشاره به مزایا و نقاط قوت این نرم افزار گفت: این نرم افزار از دستاوردهای یک فعالیت دانش بنیان است که به عنوان دستیاری حرفه ای در کنار فعالان بازار سرمایه به تحلیل و آنالیز حرکات نمادهای بورسی می پردازد.

وی گفت: در سال 96 فعالیتی را به اتفاق تحلیلگران شروع کردیم تا امکاناتی برای مشتریان کارگزاری فراهم گردد، این نرم افزار کاملا داخلی و زاییده فکر متخصصان برجسته بازار است.

شمس اضافه کرد: این نرم افزار امروز بعنوان یک دستیار هوشمند در اختیار فعالان و معامله گران بازار قرار گرفته است و به یاری این نرم افزار می توان همه جریانات پولی را در بازار بورس مورد رصد قرار داد.

این مدیرعامل کارگزاری تاکید نمود: ما در این نرم افزار پول افراد حقیقی را پول هوشمند فرض کردیم و بطور کلی این محصول را با همه امکانات و فرآیندهای موجود در آن در اختیار بازار سرمایه قرار دادیم و به دنبال جذب سهامداران و فعالان هوشمند بازار هستیم.

خرید و فروش سهامداران در بورس با توجه به تحلیل ها

در ادامه این جلسه علی بهشتی روی، مدیر امور اعضای بورس تهران با بیان اینکه هر فرد و سهامدار باید با توجه به تحلیل ها اقدام به خرید و فروش سهام کند، گفت: بارها در مورد سواستفاده بعضی کانال های تلگرامی و سیگنال های نامناسب آن ها هشدار داده شده اما باید جایگزین مناسبی برای یاری به تحلیلی شدن فضای خرید و فروش سهامداران ایجاد کنیم که فراوری و توسعه چنین نرم افزارهایی نقش یک دستیار حرفه ای را برای فعالان بازار بازی خواهد نمود.

به گزارش خبرنگاران، متاویو نرم افزاری هوشمند با رویکردی جدید و پردازشگری قوی، کارآمد و دستیاری حرفه ای برای فعالان بازار سرمایه است.

متاویو سیگنال خرید و فروش نمی دهد اما این نرم افزار با رویکردی مبتنی بر علم تحلیل تکنیکال به فعالان بازار سرمایه یاری می نماید تا همیشه همه نمادها را بر اساس الگوریتم های معاملاتی رصد نمایند.

این نرم افزار شامل بخش های مختلف از جمله نقشه بازار، دیده بان حقیقی و حقوقی، ساخت الگوریتم و قدرت بازار است.

از مهمترین مزایای این نرم افزار، سنجش حرکت پول حقیقی و حقوقی است که به شدت در ماه های آخر مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1439

به "خبرنگاران نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید