پیروزی نادال، مدودف و زورف در روز دوم اپن استرالیا

به گزارش پیامک خنده، تنیسورهای برجسته دنیا توانستند نخستین گرند اسلم سال را با پیروزی شروع نمایند.

پیروزی نادال، مدودف و زورف در روز دوم اپن استرالیا

به گزارش پیامک خنده، روز دوم تنیس اپن استرالیا با پیروزی قاطع رافائل نادال، مرد شماره یک دنیا شروع شد. تنیسور اسپانیایی برابر اوگو دلین نهاده شد و 3 بر صفر پیروز شد. او در ست نخست 6 بر 2 حریفش را شکست داد و در ادامه پیروزی 6 بر 3 را به دست آورد. فزونی مرد شماره یک دنیا ادامه داشت و 6 بر صفر دلین را در ست سوم مغلوب کرد.

دنیل مدودف، مرد شماره چهار دنیا هم با پیروزی نخستین گرند اسلم سال را شروع کرد. تنیسور روس برابر فرانس تیافوئه نهاده شد و 3 بر یک حریف آمریکایی اش را شکست داد. مدودف در ست نخست 6 بر 3 پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه 6 بر4 واگذار کرد. او در ادامه جبران کرد و توانست دو ست دیگر را با نتایج 6 بر 4 و 6 بر 2 به نفع خود سرانجام دهد.

دومینیک تیم هم به راحتی مانارینو فرانسوی را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و به دور دوم صعود کرد. الکساندر زورف با نتیجه مشابه چکیناتو ایتالیایی را مغلوب ساخت. روبرتو آئوگوستین بائوتیستا نیز هموطن خود فلیسیانو لوپس را 3 بر صفر شکست داد. پیروزی مشابهی را گائل مونفیس برابر لو ین به دست آورد.

مارین چیلیچ، جان میلمن، دیگو شوارتسمن، فابیو فونینی، میلوش رائونیچ، استن واورینکا، پابلو کارنیو بوستا، ورداسکو، جان ایزنر و ژیل سیمون هم با شکست حریفانشان به دور بعد راه یافتند.

در بخش بانوان نیز تنیسورهای برتر راهی دور دوم شدند. کارولینا پلیسکووا، بانوی شماره دو دنیا برابر کریستینا ملادنوویچ نهاده شد و 2 بر صفر پیروز شد. تنیسور اهل چک در ست نخست 6 بر یک حریف فرانسوی اش را شکست داد و در ست دوم 7 بر 5 پیروز شد.

سیمونا هالپ هم 2 بر صفر جنیفر برادی را شکست داد. بانوی شماره سه دنیا در ست اول به سختی پیروز شد و 7 بر 6 حریفش را مغلوب کرد اما ست دوم را به راحتی به نفع خود تمام کرد و 6 بر یک پیروز شد.

آنجلیک کربر، کیکی برتنز، بلیندا بنچیچ، الینا اسویتولینا هم با شکست حریفانشان راهی دور دوم شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 718

به "پیروزی نادال، مدودف و زورف در روز دوم اپن استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی نادال، مدودف و زورف در روز دوم اپن استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید