مورفی: ترامپ با توافق پشت پرده سعی در تغییر نتیجه انتخابات دارد

به گزارش پیامک خنده، سناتور ایالت کنتیکت آمریکا افشای کوشش های ترامپ برای تغییر آرای ایالت جورجیا را اقدامی خلاف قانون و بسیار مهم ارزیابی کرد.

مورفی: ترامپ با توافق پشت پرده سعی در تغییر نتیجه انتخابات دارد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سناتور ایالت کنتیکت آمریکا رسوایی افشای کوشش دونالد ترامپ برای تحت فشار قرار دادن مقامات انتخاباتی ایالت جورجیا را مؤید جوهره به دور از قانون او توصیف کرد.

سناتور کریس مورفی در واکنش به افشای فایل صوتی رئیس جمهوری کنونی آمریکا و مقامات انتخاباتی ایالت جورجیا گفت: در انتها تماس، رئیس جمهور ایالات متحده بار ها و بار ها درخواست دسترسی به داده های رای دهندگان را مطرح می نماید در صورتی که می داند برابر با قانون او از این کار منع شده است.

سناتور دموکرات کنتیکت تاکید می نماید: او می خواهد به وسیله توافق نامه آرام و پشت پرده، به داده ها دسترسی پیدا کند. این خود مسئله بسیار بزرگی است.

ترامپ که با رفتن از کاخ سفید تنها 15 روز فاصله دارد در تماسی پنهانی از مقامات ایالت جورجیا خواسته تا آرا ایالتی را به نفع او تغییر دهند. روز گذشته روزنامه واشنگتن پست بخش هایی از تماس یک ساعته ترامپ را منتشر کرد که در آن رئیس جمهور آمریکا به صورت متناوب در مکالمه با رئیس عالی انتخابات جورجیا کوشش می نماید تا برای خود رای بیشتری به دست آورد.

رئیس جمهور آمریکا در این مکالمه صراحتا می گوید من فقط می خواهم 11،780 رأی پیدا کنم. وی تاکید می نماید نمی خواهد دولت را از دست دهد.

ترامپ در آخرین کوشش ها برای پیش بردن ادعا های بی اساس خود درباره تقلب در انتخابات، رئیس عالی انتخابات جورجیا را تحت فشار قرار داده تا برای لغو شکست وی در این ایالت رأی دهد. به نظر می رسد با نزدیک شدن به موعد 20 ژانویه تقلاهای ترامپ برای ماندن در کاخ سفید رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1386

به "مورفی: ترامپ با توافق پشت پرده سعی در تغییر نتیجه انتخابات دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورفی: ترامپ با توافق پشت پرده سعی در تغییر نتیجه انتخابات دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید