معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی لرستان اختصاص یافت

به گزارش پیامک خنده، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی لرستان اختصاص یافت و بانک های توسعه تعاون و رفاه متعهد شده اند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی لرستان اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، حاتم شاکرمی در نشست کارگروه اشتغال لرستان اظهار کرد: یکی مصوبات سفر اخیر معاونان وزیر کار به لرستان بحث مشارکت بانک ها در طرح های عمرانی استان است که به همین دلیل جلسه ای با مدیران عامل بانک ها برگزار گشت و بانک توسعه تعاون و رفاه متعهد شدند 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی استان کمک کنند.

وی گفت: جهت هماهنگی بیشتر در اجرای مصوبات نیز، جلسه ای با مشارکت وزارت راه و شهرسازی برگزار و تفاهم نامه هایی بین این وزارتخانه و بانک ها در حوزه رفع مسائل راه استان منعقد شد.

شاکرمی افزود: در راستای اجرای 29 مصوبه سفر اخیر معاونان وزارت کار به لرستان، جلساتی با صندوق های بازنشستگان و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) برگزار گشت و پس از آن برخی طرح های نیمه تمام که عملیات آنها متوقف بود مجدد فعالیت خود را آغاز کردند.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: در سفر اخیر بر آنچه در اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود متمرکز شدیم و اولویت رسیدگی به طرح هایی تصویب شد که تا سه ماه اول سال 1400 به بهره برداری برسند.

وی گفت: انتظار می رود تا قبل از 22 بهمن امسال موضوع طرح های کوچک و صنایع تبدیلی که اولویت آنها توسط فرمانداران مشخص می شود جمع بندی و با حضور مسئولان استان و وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شود.

شاکرمی ابراز امیدواری کرد : اجرای کامل این طرح ها در حوزه اشتغال، تولید و کاهش بیکاری لرستان تاثیر گذار باشد.

پاییز امسال تیمی متشکل از معاونان محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی طرح های نیمه تمام و ارائه راهکارهای لازم در راستای کاهش نرخ بیکاری، به لرستان سفر کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1420

به "معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی لرستان اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر کار در لرستان: 410 میلیارد تومان به طرح های عمرانی لرستان اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید