مردم تاخیردر واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهند

به گزارش پیامک خنده، وزیر امور مالی و دارایی درباره دلایل تاخیر در واریز پول فروش سهام عدالت، گفت: فروش سهام عدالت زمان بر است، اما اگر زمان آن غیرمعمول بود مردم با روابط عمومی وزارت اقتصاد تماس بگیرند تا با پیگیری از تضییع حقوق دارندگان این سهام جلوگیری گردد.

مردم تاخیردر واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهند

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی پس از حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در جلسه امروز مسائل اقتصادی حوزه کشاورزی مورد آنالیز نهاده شد که تامین اقتصادی یکی از محور های آن بود؛ براساس گزارش ارائه شده حدود 95 درصد از تسهیلات بخش کشاورزی اختصاص یافته است، بانک ها در شرایط برابر، توجه ویژه ای به بخش کشاورزی داشته باشند.

وی عدم واریز پول افرادی که سهام عدالت خود را به فروش رساندند، را غیرممکن دانست و اضافه کرد: صاحبان سهام عدالت دو گروه هستند؛ افرادی که سهام خود را آزاد کردند که حدود 19 میلیون نفر بوده و می توانند به وسیله کارگزاری ها و بانک ها نسبت به فروش سهام خود اقدام نمایند، گروه نخست هستند.

وزیر امور اقتصاد درباره دلایل تاخیر در واریز پول فروش سهام عدالت توضیح داد: فروش سهام عدالت مراحلی دارد؛ سفارش، فروختن، تسویه و پرداخت، به همین دلیل زمانبر است، اما زمان آن نباید غیرمعمول باشد، اگر این زمان غیرمعمول است مردم با روابط عمومی وزارت اقتصاد تماس بگیرند تا با پیگیری از تضییع حقوق دارندگان سهام عدالت جلوگیری گردد.

عضو کابینه دوازدهم درباره عرضه دارایی دوم، توضیح داد: نخستین چهارشنبه شهریور ماه (5 شهریور) دارایی دوم عرضه می گردد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی ادامه داد: طرح گشایش اقتصادیدر آینده ای نزدیک اطلاع رسانی می گردد و امیدوارم از بابت این تحول اساسی در بازار سرمایه ایجاد گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1126

به "مردم تاخیردر واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم تاخیردر واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید