مدیران غیرفوتبالی به فوتبال ما ضربه زدند، فکری آرامش داشته باشد

به گزارش پیامک خنده، مصطفی اردستانی در گفت و گو با خبرنگاران، درباره عملکرد تیم ها در نیم فصل اول لیگ بیستم گفت: دور رفت بازی ها پر از اتفاقات عجیب بود. نتایجی که به دست آمد و جابجایی هایی که در بالا و پایین جدول به وجود آمد باعث شد حساسیت های زیادی در لیگ دیده گردد. یک تیم با یک برد چندین پله بالا می آمد و تیم دیگری با یک باخت چند پله سقوط می کرد.

مدیران غیرفوتبالی به فوتبال ما ضربه زدند، فکری آرامش داشته باشد

اردستانی با انتقاد از تغییرات پی در پی در سطح کادر فنی تیم ها گفت: فوتبال ما هم شبیه به فوتبال کشورهای عربی شده، مدیران ما برای بقای خود نتیجه گرا شده اند و به سرعت سرمربی را عوض می نمایند. چاره کار تغییر سرمربی نیست بلکه برنامه ریزی صحیح در مدیریت فوتبال ماست. مدیرانی وارد فوتبال ما شده اند که هیچ شناختی از فوتبال ندارند و به خاطر رابطه پای شان به فوتبال باز شده و حضور همین غیرفوتبالی ها ضربه شدیدی به فوتبال کشور ما زده است.

وی در خصوص شرایط استقلال هم گفت: آبی پوشان روزهای پراضطرابی را پشت سر گذاشتند، فکری دیر به استقلال آمد، نتایج نسبتاً خوبی هم کسب کرد اما عده ای همواره بودند که تنها کارشان انتقاد کردن است آن هم نه انتقاد سازنده بلکه مخرب. فضای مجازی هم دست بردار نبود و دوستانی که دارای پیج در اینستاگرام هستند تا توانستند علیه کادر فنی و بعضی بازیکنان موضع گرفتند.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: شاید اگر آرامش بیشتری در استقلال وجود داشت این تیم صدر جدول را از دست نمی داد. باخت برابر سپاهان شرایط بحرانی در استقلال به وجود آورد کار به آنجا رسید که حتی صحبت از برکناری محمود فکری شد. البته با شرایطی که استقلال دارد هر کسی به جای فکری هم بیاید نمی تواند عملکرد موفقی داشته باشد. زمانی برکناری درست است که پشت این برکناری مسائل شخصی وجود نداشته باشد بلکه یک برنامه ریزی دقیق که بتواند تیم را از شرایط بحرانی نجات دهد.

اردستانی در ادامه گفت: محمود فکری حالا باید از زمان به دست آمده استفاده کند، او که خودش سال ها در استقلال بوده و تجربه کار در این تیم را دارد باید خونسردتر باشد، از کوره در نرود و سعی کند حاشیه ها را اول از خودش بعد از تیم دور کند و صحبت هایی را بر زبان نیاورد که باعث تنش در استقلال گردد.

مدافع سابق استقلال در سرانجام اعلام نمود: نیم فصل اول لیگ شاهد بازی های خوبی بودیم و اعتقاد دارم با آغاز نیم فصل دوم به خاطر اینکه همه تیم ها به دنبال پیروزی هستند و می خواهند صندلی خود را در جدول بهبود ببخشند باید منتظر بازی های جذاب، فنی تر و تماشاگرپسندتری از تیم های لیگ فزونی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1485

به "مدیران غیرفوتبالی به فوتبال ما ضربه زدند، فکری آرامش داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران غیرفوتبالی به فوتبال ما ضربه زدند، فکری آرامش داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید