عراق هم مانند بحرین در ملاقات با تیم ملی ایران حرفی برای گفتن نخواهد داشت

به گزارش پیامک خنده، تهران (پانا) - کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است تیم دراگان اسکووچیچ به مقدار ای بازیکن خوب دارد که عراق هم مانند بحرین مقابل ایران شکست خواهد خورد.

عراق هم مانند بحرین در ملاقات با تیم ملی ایران حرفی برای گفتن نخواهد داشت

محمد پنجعلی در گفت وگو با پانا، درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین در مرحله اول انتخابی جام جهانی 2022 گفت: از قبل هم قابل پیش بینی بود که تیم ملی ایران مقابل بحرین پیروز میدان خواهد شد، چرا که از هر طرف که نگاه می کنیم، بازیکنان ما به آنها فزونی داشتند؛ هم به لحاظ حضور بازیکنان مطرح و هم از نظر تاکتیک ایران تیم برتر میدان بود.

وی در ادامه به فرایند بازی ایران مقابل بحرین اشاره نمود و گفت: بازیکنان ابتدای آغاز نیمه اول کمی استرس داشتند که این موضوع طبیعی بود، تیم بحرین به لحاظ موقعیت صندلی ویژه ای ندارد، اما بازی در این کشور و در شرایطی که میزبانی حق ما بود، باعث شد بازیکنان کمی مضطرب شوند، اما رفته رفته فرایند بازی تغییر کرد و تیم ملی سوار بر بازی شد. با وجود اینکه در نیمه اول در چند موقعیت صاحب گل شدیم اما بازیکنان پیروز نبودند، در نیمه دوم آهنگ حرکتی تیم بهتر از نیمه اول بود و گل اول ایران فشار زیادی را از روی تیم ما برداشت و حریف دچار استرس شد. در ادامه هم کم کم موتور بازیکنان روشن شد و با از بین رفتن استرس و نگرانی توانستیم به گل های بعدی هم برسیم.

کاپیتان اسبق تیم ملی ایران در خصوص چینش اسکووچیچ و تغییراتی که در ترکیب تیم به وجود آمده بود، اسم کرد: ملاقات اول ایران مقابل هنگ کنگ حکم بازی تدارکاتی را داشت، تیم ملی بازی تدارکاتی نداشت و به همین دلیل در برابر هنگ کنگ اسکووچیچ ترکیبی را انتخاب کرد که بتواند به شناخت بیشتری از بازیکنان دست پیدا کند. چینش بازی ها هم برای این اتفاق به ما یاری زیادی کرد، چرا که هنگ کنگ حریف سختی نبود و همان طور که دیدید تیم ملی هم به راحتی این تیم را شکست داد. هر چند گلی که برابر هنگ کنگ خوردیم زنگ خطر را به صدا درآورد که شاید خط دفاعی ایران شکننده باشد؛ بنابراین با این شناختی که از بازی هنگ کنگ به دست آمد، اسکووچیچ برابر بحرین در وهله اول با شناخت بازیکنان و بعلاوه در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت تیم حریف، دست به چینش زد که خوشبختانه جواب داد. بعد از آن هم با تعویض های که صورت گرفت عملکرد تیم فوق العاده پیش رفت.

وی ادامه داد: تیم ما به لحاظ حضور بازیکنان مطرح و تاکتیکی بسیار قوی تر از تیم هایی مثل بحرین است و خوشبختانه با وجود همه مسائل از جمله گرفتن حق میزبانی، نامناسب بودن زمین و بعلاوه آب وهوای شرجی، تیم نمایش قابل قبولی ارائه داد و اجازه نداد تا تیم بحرین با پیاده سازی برنامه و تکنیک های خود حرفی برای گفتن داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در سرانجام درباره بازی مقابل عراق که سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد، گفت: تیم ما به قدری بازیکن خوب و آماده دارد که برای بازی های بعدی دست کادر فنی باز خواهد بود. زوج مهدی طارمی و سردار آزمون در بازی مقابل بحرین بسیار خوب ظاهر شدند و پیروز بودند. دیگر بازیکنان هم خیلی خوب درخشیدند و حتی بازیکنان تعویضی که مدت زمان اندکی به زمین آمدند آنها هم خوب عمل کردند. در کل تیم ایران یک حریف سفت و سخت برای سایر تیم ها محسوب می گردد و همان طور که این تیم توانست به راحتی بحرین را از سد راه بردارد، تیم عراق هم می تواند شکست دهد و این تیم هم حرفی برای گفتن نخواهد داشت. بازیکنان باید با مصمم و بااراده ظاهر شوند و مطمئن باشید آن ها توانایی شکست عراق را هم دارند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1694

به "عراق هم مانند بحرین در ملاقات با تیم ملی ایران حرفی برای گفتن نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق هم مانند بحرین در ملاقات با تیم ملی ایران حرفی برای گفتن نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید