جعفرزاده: فدراسیون فوتبال نباید زود تصمیم می گرفت، تیم فرخشهری مدرکی دال بر وجود درگیری دارد؟

به گزارش پیامک خنده، سرمربی تیم فوتسال بانوان شهروند ساری پس از اطلاعیه سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: ما برای پیشرفت فوتبال در مسابقات لیگ برتر شرکت نموده ایم و از دریافت چنین تصمیمی متاسفم.

جعفرزاده: فدراسیون فوتبال نباید زود تصمیم می گرفت، تیم فرخشهری مدرکی دال بر وجود درگیری دارد؟

فائزه جعفرزاده پس از تصمیم گیری سازمان لیگ فوتسال درپی حواشی اخیر هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان در مسابقه تیمش برابر دریژنو فرخشهر به خبرنگار ورزشی پیامک خنده گفت: من برای جنس خودمان متاسفم، چون مقصر همه این اتفاقات خودمان هستیم. ما برای تفریح نیامدیم بلکه برای پیشرفت در لیگ برتر حضور داریم و می خواهیم از تجربه آقایان استفاده کنیم. من متاسفم که چنین تصمیمی گرفته شد و واقعا ناراحتم.

وی اضافه کرد: وقتی فدراسیون آی دی کارت صادر می نماید یعنی آن شخص را می شناسد. مدیر فنی تیم ما چند سال مربی لیگ فزونی و سرمربی تیم شهروند بوده است و برای اینکه تغییر و تحولی را در تیم بانوان بوجود آورد به عنوان مدیر فنی در تیم ما فعالیت می نماید. ما دنبال پیشرفت هستیم، چرا باید چنین تصمیمی گرفته گردد؟ فدراسیون نباید اینقدر زود تصمیم می گرفت بلکه باید با دو باشگاه صحبت می کرد، چون ما میزبان بودیم. باید از ما می پرسیدند، آیا چنین اتفاقی افتاده است؟ آیا تیم فرخشهری که مدعی است در این بازی دعوا شده است مدرک و سندی دارد؟ مگر بدون شاهد کسی را اعدام می نمایند؟

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با تکذیب اتفاقاتی که مربی تیم دریژنو فرخشهر اعلام نموده است، گفت: اصلا اتفاقی نیافتاده و اصلا امکان ندارد چنین اتفاقی اتفاق افتاده باشد. آنها اعتراض کردند. ما فیلم و عکس داریم. گفتند آقا پشت دروازه شان بوده است درحالیکه هیچ آقایی جز دو مربی و مدیرعامل فرخشهر پشت نیمکت شان ننشسته بود. ما راننده آمبولانس و پزشک را که نمی توانیم بیرون کنیم. آقایان تیم ما هم که مدیر فنی بودند، پشت نیمکت ما نشسته بودند.

وی ادامه داد: مربی آقای تیم شان به داوری اعتراض داشت داوران و ناظر بازی شاهد هستند اصلا درگیری رخ نداده است. سرمربی شان تکذیب کرد و مدیرعامل شان زنگ زده و عذرخواهی کردند. ما دو هفته گذشته به ورامین رفتیم پشت دروازه تیم ما حدود بیست تا سی آقا بودند که تیم را پشت دروازه بان ما راهنمایی می کردند ما بازی را باختیم و اعتراض نکردیم و گفتیم اشکال فنی داشتیم چه ربطی به داد و فریاد کردن دارد؟

جعفرزاده اعلام کرد: آنها مسائل فنی خودشان را رفع نمایند دلیل نمی گردد که بازی را ببازند و تقصیر تماشاگران بیندازند پس خودشان و باشگاه شان خیلی مبتدی هستند. اگر تیم ما و من حاشیه داشتم چرا من و بازیکنانم کارت زرد نگرفتیم و چرا اخراج نشدیم اما مربی آن تیم اخراج شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 324

به "جعفرزاده: فدراسیون فوتبال نباید زود تصمیم می گرفت، تیم فرخشهری مدرکی دال بر وجود درگیری دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفرزاده: فدراسیون فوتبال نباید زود تصمیم می گرفت، تیم فرخشهری مدرکی دال بر وجود درگیری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید