تقابل خطرناک 2 جنگنده روسیه با هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز مدیترانه

به گزارش پیامک خنده، پنتاگون از تقابل خطرناک دو جنگنده روسی با یک فروند هواپیمای شناسایی آمریکا بر فراز دریای مدیترانه اطلاع داد.

تقابل خطرناک 2 جنگنده روسیه با هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز مدیترانه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از العربیه، دو جنگنده روسی به رویارویی با یک فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز دریای مدیترانه اقدام کردند.

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تقابل دو جنگنده روسی با هواپیمای آمریکایی را خطرناک خواند و گفت: این رویداد در حریم هوایی بین المللی و بر فراز آب های مدیترانه اجرا شده است.

در همین ارتباط، نیروی دریایی آمریکا گفته که دو جنگنده روسی از نوع سوخوی 35، هواپیمای شناسایی ناوگان ششم نیروی دریایی ایالات متحده را تحت تعقیب قرار دادند.

نیروی دریایی آمریکا اضافه کرد: این سومین بار در کمتر از دو ماه گذشته است که جنگنده های روسی به شکلی ناامن بر فراز آب های شرق مدیترانه پرواز می نمایند.

نیروی دریایی آمریکا همچنین اعلام نموده که جنگنده های روسی پس از قرار دریافت در نزدیکی بال های هواپیمای شناسایی ایالات متحده، قدرت مانور آن را محدود کردند.

اواخر فروردین ماه گذشته نیز واشنگتن اعلام نموده بود که یک فروند جنگنده روسیه با یک هواپیمای شناسایی آمریکا در دریای مدیترانه مقابله کرد.

نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای گفته بود که جنگنده روسی به شکلی ناامن اقدام به مقابله با هواپیمای شناسایی آمریکا بر فراز دریای مدیترانه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 977

به "تقابل خطرناک 2 جنگنده روسیه با هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز مدیترانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقابل خطرناک 2 جنگنده روسیه با هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز مدیترانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید