برگزاری راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش

به گزارش پیامک خنده، رئیس پلیس پایتخت، گفت: راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش برگزار گردید.

برگزاری راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش

به گزارش گروه اجتماعی پیامک خنده، سردار حسین رحیمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اینکه از چند روز پیش تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم راهپیمایی دل آمدگان اربعین اندیشیده شده است، بیان داشت: با کوشش همکاران عزیزم در بخش های مختلف انتظامی، ترافیکی و اطلاعاتی بحمدلله راهپیمایی شکوهمند با دل آمدگان اربعین در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مسئله ای برگزار گردید.

وی با اشاره به استقبال با شکوه و بی نظیر مردم در این راهپیمایی، عنوان داشت: همکاران ما از ساعات اولیه بامداد در محورهای اصلی و فرعی منتهی به راستا راهپیمایی حضوری فعال، با نشاط و پر رنگ داشتند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه این راهپیمایی عظیم نشانه اوج دلدادگی و عشق مردم به آقا عبدالله الحسین(ع) است، گفت: همه فتوحات و پیروزی های ما در جبهه های مختلف سیاسی، فرهنگی و . . . نتیجه عشق به امام حسین(ع) و تاسی به فرهنگ عاشورایی آن حضرت است.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: خود را خادمان و خدمتگزاران عاشقان و دلدادگان امام حسین (ع) می دانیم و به این خدمتگزاری عشق می ورزیم و خدا را به دلیل این فرصت سپاسگزاریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 483

به "برگزاری راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید