برای تفریح در روزهای قرنطینه خانگی از سایت فیلیمو فیلم تماشا کنید

به گزارش پیامک خنده، حالا که قرار است به خاطر شیوع بیماری کروناویروس کووید 19 در خانه بمانیم و خودمان را قرنطینه خانگی کنیم باید دور مسافرت عید و مهمانی را هم خط بکشیم. در این ایام بهترین سرگرمی دیدن فیلم و سریال هایی است که در طول سال به خاطر کار و درس و دلمشغولی های دیگر فرصت دیدن آن ها را نداشته ایم. در این نوشتار در مجله خبرنگاران بعضی از بهترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی ایرانی در سال 98 برای سرگرم شدن در روزهای قرنطینه خانگی را به شما معرفی می کنیم تا از سایت فیلیمو دانلود و تماشا کنید.

برای تفریح در روزهای قرنطینه خانگی از سایت فیلیمو فیلم تماشا کنید

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت ارزان تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

متری شیش و نیم؛ داستان نفس گیر سارق و پلیس

یکی از بهترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی ایرانی . متری شیش و نیم با یک سکانس نفس گیر و هیجانی شروع می گردد و در ادامه شاهد رابطه ای پرتنش میان یک پلیس مبارزه با مواد مخدر با بازی پیمان معادی و یک قاچاقچی و سردسته باند توزیع ماده مخدر شیشه با بازی نوید محمدزاده هستیم. هر دو شخصیت اصلی داستان چه پلیس و چه سرنموده باند مواد مخدر شخصیتی خاکستری دارند و به نظر می رسد همین هم نقطه قوت داستان فیلم است، که قرار نیست یک نفر قهرمان قصه باشد. یکی از بی سابقه ترین اتفاقات فیلم متری شیش و نیم استفاده از هفت هزار معتاد شانه به شانه یکدیگر در فیلم و در فضاهای بسته و خفه است، اتفاقی که تا پیش از این در سینمای ایران سابقه نداشته آن هم وقتی بدانیم این افراد بازیگر نبوده و اغلب واقعا زندانیان مواد مخدر در زندان های تهران بوده اند. سعید روستایی، کارگردان فیلم گفته که 2 سال را صرف تحقیق در خصوص زندگی افراد معتاد نموده و از نزدیک با آن ها آشنا شده است تا بتواند داستان این فیلم و فیلم درخشان دیگرش یعنی ابد و یک روز را درآورد. متری شیش و نیم داستان قدیمی سارق و پلیس است، داستانی جسور و تلخ که آنقدر در تقابل قهرمان و ضدقهرمان ما را به این سو و آن سو می کشاند که گاهی چاره ای جز همدردی با شخصیت بد ماجرا برای تماشاگر باقی نمی گذارد. فرهاد اصلانی و پریناز ایزدیار دیگر بازیگران اصلی این فیلم پرفروش هستند. پیشنهاد ما به شما به عنوان یکی از سرگرمی های عید سال جاری تماشای فیلم خوب و پخته متری شیش و نیم از سایت فیلم و سرگرمی فیلیمو دانلود و تماشا کنید.

شبی که ماه کامل شد؛ یک عاشقانه ناآرام

شبی که ماه کامل شد در لیست بهترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی ایرانی در سال 98 یکی از سه فیلم نخست است. شبی که ماه کامل شد در ژانر عاشقانه و سیاسی و پلیسی با یک ریتم آرام شروع می گردد. یک مغازه دار زاهدانی ساکن تهران به نام عبدالحمید عاشق یک دختر تهرانی به نام فائزه می گردد. طبیعی است که خانواده فائزه تمایل چندانی به وصلت با عبدالحمید ندارد و بعد از یکسال رفت و آمد با کش و قوس پایان خانواده دختر با اما و اگر راضی به این وصلت می شوند. داستان فیلم واقعی است و به عنوان چهارمین فیلم کارگردان پیروز زن ایرانی، نرگس آبیار روایت زندگی عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی، سرنموده گروه تروریستی جنداله است. فیلم به دو بخش تقسیم می گردد، بخش اول یک عاشقانه آرام و شیرین است و بخش دوم یک تغییر ماهیت از عاشق دلخسته و پیوستن او به برادرش و اتفاقات تلخ و نفس گیری که در پاکستان میان او و همسرش به واسطه تحریکات عبدالمالک ریگی رخ می دهد. این تحرکات و شستشوهای مغزی برادرش عبدالمالک، پایان عبدالحمید را در شبی که ماه کامل است تبدیل به یک گرگینه وحشی می نماید، روایتی شبیه افسانه های ترسناک اما این بار واقعی. هوتن صبور، الناز شاکردوست، شبنم رحمتی و فرشته صدرعرفایی بازیگران اصلی بهترین فیلم جشنواره فجر در سال 97 محسوب می شوند. شبی که ماه کامل شد را هم اکنون از سایت فیلیمو دانلود و تماشا کنید.

مغزهای کوچک زنگ زده؛ چهره سیاه فقر

یک فیلم عجیب و غریب و تلخ به کارگردانی هومن سیدی با بازی درخشان نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی. روایتی بی رحم، عریان، خشن و رُک از فاجعه فقر در مناطق حاشیه ای تهران. علاوه بر بازی درخشان بازیگران نقش اول و حتی بازیگران نقش های حاشیه ای، فیلمنامه هم درخشان و کم نقص است و تمام تلاشش را می نماید تا بدون شعار دادن واقعیت سیاه و عریان تلخ و حواشی که به دنبال آن می آید را به رخ تماشاگر بکشد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: در منطقه ای نزدیک البرز و زندان قزل حصار، آبادی وجود دارد که محل زندگی افراد فقیر، آشغال جمع کن ها و معتادین به مواد مخدر است. شکور، شاهین، شهره و شهروز به همراه پدر و مادرشان، در این آبادی زندگی می نمایند. خشونت های جامعه و مسائل جمعی مواد مخدر به طوری این خانواده را تحت الشعاع قرار داده که پایان این خانواده را از هم می پاشد. جنایت ها و جرم هایی که در دنیای این افراد رخ می دهد داستان فیلم تلخ و سیاه را پیش می برد. مغزهای کوچک زنگ زده را هم اکنون از سایت فیلیمو دانلود و تماشا کنید.

سرخ پوست؛ مرغ از قفس پرید؟

فیلم سرخ پوست برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در 8 رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد تا تبدیل به یکی از بهترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی ایرانی در سال 98 گردد. داستان سرخ پوست با بازی نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در سال 1346 رخ می دهد و داستان یک زندان قدیمی در جنوب کشور است که به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او گردد. جاهد که از شنیدن این خبر راضی است در طی یک تماس تلفنی متوجه می گردد که یکی از زندانیان به نام احمد سرخ پوست همراه با دیگر زندانیان نبوده است. تحقیقات بعدی، جاهد را مطمئن می نماید که سرخ پوست در زندان است و در جایی پنهان شده است. در همان حین یک مددکار زندان به نام سوسن کریمی به دیدن جاهد آمده و به او می گوید که حکم سر خ پوست از حبس به اعدام تغییر نموده است. جاهد که حکم ترفیع خود را در خطر می بیند به همراه نیروهای خود، تمام زندان را برای پیدا کردن سرخ پوست جست وجو می نماید و … . فیلم سرخ پوست را هم از سایت فیلیمو می توانید دانلود و تماشا کنید.

تگزاس و تگزاس 2

در ژانر طنز و در لیست بهترین فیلمهای سینمایی کمدی ایران در سال 96 و 98 نام فیلم تگزاس و تگزاس 2 جز 5 فیلم اول است. این دو که در ادامه هم ساخته شده اند با بازی پژمان جمشیدی و سام درخشانی لحظات مفرحی را برای شما رقم می زنند. داستان فیلم تگزاس دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی می نماید و بهرام هم می خواهد مقیم برزیل گردد. برای همین تصمیم می گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادرش لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر عظیم به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می خواهد پول بهرام را صرف بدهی همسر خود کند ولی بهرام پولی ندارد در همین حال بهرام در یک قرعه کشی پوشک بچه مبلغ یک میلیون دلار برنده می گردد ولی چون به صورت اتفاقی پله ستاره فوتبال جهانی را می زند و فرار می نماید تحت تعقیب پلیس برزیل و همین طور افراد کارلوس قرار می گیرد و …

تگزاس 2 در ادامه تگزاس ساخته شده است. بعد از ماجراهای قسمت اول تگزاس ساسان (سام درخشانی) به همراه بهرام (پژمان جمشیدی) و آلیس (گابریلا پتری) به ایران برمی گردند. پدر بهرام، آقا بابک (مهدی هاشمی) و مادر ساسان، سوری جون (ژاله صامتی) به دنبال آن ها می آیند، اما ساسان نمی داند که این دو نفر زن و شوهر هستند. بهرام با یک اشتباه جدید دلارهای خود در چمدان جاساز می نماید اما چمدان جابه جا می گردد، آدم های کارلوس به سراغ آنها می آیند و ساسان و بهرام دوباره وارد ماجراهای جدیدی می شوند که موقعیت های طنز فراوانی را رقم می زند. هر دو فیلم تگزاس و تگزاس 2 را از سایت فیلیمو دانلود و تماشا کنید.

علاوه بر فیلم های معرفی شده شما می توانید فیلم های سینمایی پاستاریونی، سامورایی در برلین، چهار انگشتی، زهرمار، ژن خوک، پارادایس، قانون مورفی، زندانی ها، پیشونی سفید 3، ما همه با هم هستیم، درخونگاه، عرق سرد و ایکس لارج و صدها فیلم ایرانی و خارجی دیگر را از سایت فیلیمو دانلود و در ایام تعطیلات عید نوروز 99 تماشا کنید.

منبع: افق کوروش
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 826

به "برای تفریح در روزهای قرنطینه خانگی از سایت فیلیمو فیلم تماشا کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای تفریح در روزهای قرنطینه خانگی از سایت فیلیمو فیلم تماشا کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید