بدون شک دریافت نقطه ضعف اصلی ایران بود، معروف از نوابغ دنیای والیبال است

به گزارش پیامک خنده، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: انتظار پیروزی برابر ایران را داشتم ولی فکر نمی کردم سه بر صفر برنده شویم.

بدون شک دریافت نقطه ضعف اصلی ایران بود، معروف از نوابغ دنیای والیبال است

به گزارش پیامک خنده، پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی بلغارستان پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی دنیا گفت: انتظار پیروزی را داشتم ولی فکر نمی کردم 3 بر صفر برنده شویم. ما در مسابقه نخست در مرحله گروهی، طوری مقابل ایران بازی کردیم که هرگز در شراط معمولی نمی توانستیم اینقدر پر اشتباه باشیم. ما 22 اشتباه در سرویس و 11 خطا در حمله داشتیم که خیلی زیاد است.

وی ادامه داد: در مسابقه امشب اما خطای سرویس بسیار کمی داشتیم که کلید برتری ما بود. من از سرویس های همه بازیکنان راضی نیستم، ولی اسکریموف فوق العاده بود. او 25 سرویس زد که 3 تای آن خطا و 7 سرویس منجر به امتیاز شد. من می دانیم که بقیه بازیکنان هم می توانند مثل او خوب سرویس بزنند.

کنستانتینوف در مورد نقطه ضعف تیم ملی ایران گفت: بدون شک، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود. وقتی تیم ایران در دریافت خوب عمل نکرد، به دنبال آن نتوانست از نیروی فوق العاده ای مثل سعید معروف نیز استفاده کند. من او را خیلی دوست دارم و معتقدم که یکی از نوابغ دنیای والیبال است، اما وقتی او مجبور می گردد برای پاس دادن به خارج منطقه یک سوم بیاید، نمی تواند از قدرت جادویی اش استفاده کند. ما نسبت به صعود به مرحله سوم امیدواریم. کار بسیار سختی پیش رو داریم و برای رسیدن به هدف خود می جنگیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 48

به "بدون شک دریافت نقطه ضعف اصلی ایران بود، معروف از نوابغ دنیای والیبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون شک دریافت نقطه ضعف اصلی ایران بود، معروف از نوابغ دنیای والیبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید