آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شد؟

به گزارش پیامک خنده، به گزارش خبرنگاران، آخرین اخبار از آیین نامه رتبه بندی معلمان چیست؟

آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شد؟

به نقل از ایسنا، صادق ستاری فرد در این باره گفت: قانون، یک ماه برای تدوین آیین نامه نظام رتبه بندی معلمان مهلت معین نموده بود که این مهلت 23 فروردین به اتمام می رسد و وزارتخانه تا 23 فروردین، آیین نامه را در اختیار دولت قرار می دهد.

وی اضافه کرد: قانون برای تدوین آیین نامه، کارگروه هایی را پیش بینی نموده است و آیین نامه با همکاری سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور اداری استخدامی و سه تن از نمایندگان مجلس تدوین و نوشته می گردد. این کارگاه ها به صورت مرتب و روزانه در حال برگزاری جلسه هستند و امر تدوین آیین نامه رتبه بندی معلمان تقریبا به نقاط انتهایی رسیده و همانطور که بیان شد، ظرف چند روز آینده در اختیار هیئت وزیران قرار می گیرد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش بینی اعتبار لازم هم در قانون بودجه سال جاری برای رتبه بندی معلمان صورت گرفته و مسئله ای از این حیث وجود ندارد گفت: پس از تصویب آیین نامه رتبه بندی معلمان در صحن هئیت وزیران، آموزش وپرورش با توجه به پیش بینی اعتبار در قانون برنامه بودجه حتما آن را اجرا خواهد نمود.

ستاری فرد در پاسخ به اینکه آیا صدور احکام رتبه بندی معلمان تا سرانجام بهار انجام می گردد؟ ادامه داد: بله، صدور احکام همین فصل انجام خواهد شد. قانون پیش بینی نموده است که کارگروه مربوطه یک ماه برای تدوین آیین نامه فرصت دارد و پس از تصویب در هیئت وزیران باید ظرف سه ماه نسبت به صدور احکام و اجرای رتبه بندی معلمان بر اساس آیین نامه مصوب اقدام کند که در موعد مقرر انجام می گردد و مسئله ای نخواهیم داشت.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 2016

به "آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین نامه رتبه بندی معلمان نهایی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید