آزمون های هفته آینده دانشجویان علوم پزشکی لغو شدند

به گزارش پیامک خنده، تهران (پانا) - آزمون میان دوره پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که قرار بود ششم آذر برگزار شود، به دلیل شیوع کرونا ویروس لغو شدند.

آزمون های هفته آینده دانشجویان علوم پزشکی لغو شدند

به گزارش مرکز سنجش پزشکی، بر اساس رصد شرایط ابتلا و انتقال بیماری ناشی از ویروس کرونا و هم راستا با مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که قرار بود روز پنج شنبه 6 آذر ماه جاری در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شوند، لغو شدند.

داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور برای ثبت نام پایان وقت اداری امروز چهارشنبه، 28 آبان ماه 99 فرصت دارند به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و پیش کارورزی مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزارکننده آزمون مراجعه کنند.

داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند، باید قبل از ثبت نام از طریق لینک ثبت نام جدید - ورود اطلاعات دانشگاه هزینه 2 میلیون ریال به صورت اینترنتی پرداخت کنند و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به مراکز قطب برگزارکننده آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و پیش کارورزی تا امروز چهارشنبه، 28 آبان ماه 99 مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون میان دوره پیش کارورزی صبح روز پنج شنبه 6 و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز همان روز در نوبت بعد از ظهر تعیین شده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1289

به "آزمون های هفته آینده دانشجویان علوم پزشکی لغو شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون های هفته آینده دانشجویان علوم پزشکی لغو شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید