آذری: برای لغو بازی فولاد - استقلال جای هیچ حرف و حدیثی نیست، با این شرایط بهاروند قربانی می گردد!

به گزارش پیامک خنده، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: با جذب سینا زامهران, تعداد بازیکنان ما در تیم امید به سه نفر رسیده است و بازی ما با استقلال طبق قانون نباید برگزار گردد.

آذری: برای لغو بازی فولاد - استقلال جای هیچ حرف و حدیثی نیست، با این شرایط بهاروند قربانی می گردد!

سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره شروع فعالیت نقل وانتقالاتی باشگاه فولاد خوزستان گفت: فولاد قدرتمندانه در حال حرکت است و برای نیم فصل دوم آماده می گردد. تا به امروز سینا زامهران را جذب نموده ایم و سعی می کنیم چهار پنج بازیکن مدنظر مان را تا شروع مسابقات یک به یک جذب کنیم تا همان طور که به طرفداران قول داده بودیم برای نیم فصل دوم تیم گردن کلفت و قوی تری را به مسابقات بفرستیم. البته در این جهت به دنبال ایجاد سروصدا و هیاهو نیستیم و کاری نمی کنیم که قیمت بازیکنان بالا برود.

برای لغو بازی فولاد - استقلال جای هیچ حرف و حدیثی نیست

وی درباره اعتراض باشگاه فولاد خوزستان برای برگزاری ملاقات با استقلال در تاریخ بیست و هفتم دی ماه گفت: با جذب سینا زامهران, تعداد بازیکنان ما در تیم امید به سه نفر رسید و این بازی طبق قانون نباید برگزار گردد. الان سازمان لیگ برای اینکه این بازی را به تعویق بیندازد نباید مسئله ای داشته باشد. طبق صحبت هایی که خودشان داشته اند و اینکه قوانین حضور سه بازیکن در اردوی تیم امید از یک باشگاه, منجر به لغو بازی های آن تیم می گردد، دیگر جای هیچ حرف و حدیثی نمی ماند و بازی لغو خواهد شد.

اقتدار سازمان لیگ با اجرای قانون و عدالت حفظ می گردد

آذری درباره اینکه به نظر می رسد, سازمان لیگ برای تعویق بازی فولاد - استقلال نگران از دست رفتن اقتدارش است, افزود: این موضوع تا حدی می توانست برای قبل از اینکه ما زامهران را جذب کنیم وجود داشته باشد، اما الان دیگر چنین چیزی نمی تواند وجود داشته باشد, چون باید در هر حالتی قانون اجرا گردد. الان تعداد بازیکنان فولاد در تیم امید به سه نفر رسیده و هیچ راهی به جز لغو بازی با استقلال وجود ندارد, هرچند که پیش از این علاوه بر ما, باشگاه استقلال نیز به برگزاری بازی در این تاریخ اعتراض نموده بود. اگر تا به امروز برای تغییر زمان این بازی بحث از بین رفتن اقتدار وجود داشت, الان بحث اجرای قانون است. سازمان لیگ با اجرای قانون و عدالت اقتدارش حفظ می گردد.

حال فوتبال ایران خوب نیست

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه یادآور شد: جدا از بحث به تعویق افتادن این بازی, من الان نگران شرایط کلی فوتبال مان هستم. فوتبال ایران حال خوبی ندارد. الان واقعاً نگران شرایط چهار نماینده کشورمان در آسیا هستم. همچنین نگران شرایط تیم ملی که خیلی وقت است مربی ندارد. علاوه بر این شرایط باشگاه ها و جابجایی نیز خوب نیست و باید شرایط خوبی ایجاد گردد. همه این موارد باعث نگرانی می گردد.

با شرایط خطرناک فوتبال ایران, چرا هیئت رئیسه تصمیمی نمی گیرد؟

آذری با اشاره به استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال, خاطر نشان کرد: طبق بند یک ماده 29 اساسنامه فدراسیون فوتبال, اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می توانند با رأی حداکثر دو سوم در هر زمانی مجمع فوق العاده برگزار نمایند. همچنین در بند دوم این ماده آمده است که اگر دو پنجم اعضای مجمع این درخواست را داشته باشند, هیئت رئیسه باید ظرف مدت حداکثر دو ماه مجمع فوق العاده را برگزار کند, حتی گفته شده است که اگر مجمع فوق العاده برگزار نگردد, اعضای درخواست نماینده می توانند خود نسبت به تشکیل جلسه اقدام نمایند. با شرایط خطرناکی که الان در فوتبال ما وجود دارد, سؤال اینجاست که چرا اعضای هیئت رئیسه تا به امروز هیچ تصمیمی نگرفته اند؟

با این شرایط بهافرایند قربانی می گردد

وی تأکید کرد: الان اعضای هیئت رئیسه باید به فکر باشند، ولی در این چند روز هیچ فعل وانفعالی از سوی آنها ندیده ایم. با این شرایط بهافرایند (رئیس سازمان لیگ و سرپرست فدراسیون فوتبال) قربانی خواهد شد, چون من او را دوست دارم و می دانم که فرد زحمت کشی است, این مسئله را می گویم. الان بهافرایند با این شرایط و مسائل به تنهایی مسئولیت فوق العاده سنگینی در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال دارد و اگر فرایند همین طور ادامه پیدا کند, قطعاً قربانی می گردد.

اصلاً نباید فکر کنیم شرایط نرمالی داریم

مدیرعامل باشگاه فولاد, توضیح داد: طبق بند یک ماده 29 اساسنامه, با شرایط موجود هیئت رئیسه وظیفه خطیری دارد و باید سریعاً بعد از استعفای تاج مجمع فوق العاده برگزار کند. من نه به عنوان مدیرعامل یک باشگاه لیگ فزونی, بلکه به عنوان یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال, شدیداً نگران شرایط فوتبال ایران هستم. علاوه بر باشگاه ها, تیم ملی به حال خود رها شده است. یعنی ما باید بدون سرمربی مقابل عراق و بحرین قرار بگیریم، آنهم در حالی که شرایط جدید سیاسی و اجتماعی در منطقه پیش آمده است! در این شرایط اصلاً نباید فکر کنیم که شرایط نرمالی داریم.

با این فرایند یک فاجعه تاریخی رخ می دهد

آذری تأکید کرد: تمام این موارد باعث می گردد که فوتبال ما یک شرایط اسفناک را در آینده تجربه کند. به عنوان عضو مجمع هشدار می دهم با این فرایند شرایط برای فوتبال ما وحشتناک خواهد شد و یک فاجعه تاریخی رخ خواهد داد.

الان وقت چالش سازمان لیگ با باشگاه ها نیست

وی با اشاره به کار سخت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای اداره فوتبال, اظهار کرد: الان وقت این نیست که سازمان لیگ با باشگاه ها چالشی ایجاد کند و بخواهد اقتدارش را نشان دهد. اقتدار سازمان لیگ و فدراسیون زمانی زیر سؤال می رود که تیم امید از جهت انتخابی المپیک حذف گردد و شهر خودرو و استقلال نتوانند به دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا نمایند و یا اینکه دو نماینده دیگرمان در آسیا راه به جایی نبرند. به جای این چالش ها و اینکه تمرکز ها روی به تعویق افتادن یک بازی باشد, بهتر است تمرکز ها روی تیم ملی و انتخاب سرمربی و موارد فوق باشد. ما در این شرایط قطعاً به فوتبال مان یاری می کنیم، اما از حق مان نیز دفاع خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 692

به "آذری: برای لغو بازی فولاد - استقلال جای هیچ حرف و حدیثی نیست، با این شرایط بهاروند قربانی می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: برای لغو بازی فولاد - استقلال جای هیچ حرف و حدیثی نیست، با این شرایط بهاروند قربانی می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید