پرواز دشوار و خسته کننده آزادکاران تا جاکارتا

به گزارش خبرنگاران، اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران شب پنجشنبه هفته گذشته تهران را به مقصد جاکارتای اندونزی ترک کردند و پس از یک سفر دشوار و طولانی وارد این شهر شدند.

پرواز دشوار و خسته کننده آزادکاران تا جاکارتا

گویا این سفر طولانی باعث شد تا آزادکارانی که باید وزن کم نمایند با مشکل روبرو شوند و فشار و سنگینی این سفر برای آنان بیشتر باشد. البته کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد سعی دارد با توجه به زمان باقیمانده تا مراسم وزن کشی پیکارهای روز نخست، ملی پوشان را با تمرینات ویژه مهیای مسابقات نمایند.

مسابقات آزادکاران اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم روز 28 مرداد و رقابتهای وزن 125 کیلوگرم روز 29 مردادماه برگزار می گردد. مراسم وزن کشی طبق برنامه از ساعت 9 تا 10:30 صبح روز مسابقات به وقت محلی و قرعه کشی نیز ساعت 11 تا 12 صبح روز قبل از مسابقات انجام خواهد شد.

همچنین مسابقات کشتی بازیهای آسیایی از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی 2 تشک برگزار می گردد.

اختلاف ساعت تهران با جاکارتا 2 ساعت و 30 دقیقه است به طوری که ساعت 13 به وقت جاکارتا 10:30 به وقت تهران است.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی از 27 مرداد تا 11 شهریور به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و کاروان ورزشی ایران نیز با 378 ورزشکار در این بازی ها حضور خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "پرواز دشوار و خسته کننده آزادکاران تا جاکارتا"

داوری مهر اصالت صنایع‌دستی منطقه غرب آسیا با حضور پنج داور بین‌المللی روز گذشته 14 مرداد 97 در هتل لاله تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینما، هفته اول از نخستین دوره مدرسه تابستانی با محوریت فیلمسازی توریستی به همت مدرسه ملی سینمای ایران با همراهی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و یک گروه گردشگری از امروز شنبه 20 مرداد ماه به میزبانی دانشگاه...

به "پرواز دشوار و خسته کننده آزادکاران تا جاکارتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پرواز دشوار و خسته کننده آزادکاران تا جاکارتا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید