پدیده ای با عنوان فروش صندلی در دانشگاه ها نداریم، با متخلفان به شدت برخورد می شود

به گزارش پیامک خنده، وزیر علوم با تاکید بر اینکه پدیده ای به عنوان فروش صندلی در دانشگاه های دولتی نداریم، گفت: اگر هم موردی در این زمینه مشاهده شود جرم متخلفان از طریق قوه قضائیه قابل پیگیری است.

پدیده ای با عنوان فروش صندلی در دانشگاه ها نداریم، با متخلفان به شدت برخورد می شود

دکتر منصور غلامی در گفت و گو با پیامک خنده ضمن بیان این مطلب، در خصوص فروش امتیاز صندلی در دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم،گفت: ما پدیده ای به عنوان فروش صندلی در دانشگاه های زیر مجموعه خود نداریم چرا که این موضوع جرم و تخلف محسوب می شود و وقوع چنین پدیده ای در زیرمجموعه ما امکان ندارد.

وی با تاکید بر اینکه پرونده فروش صندلی در دانشگاه ها قابل ارجاع به قوه قضائیه است، شرح داد: دانشگاه های دولتی با توجه به اینکه بر اساس ضوابط و آئین نامه های مدیریتی اداره می شوند و سلسله مراتب اداری در این مراکز وجود دارد، بنابراین هیچ کسی صاحب امضای طلایی نیست که بخواهد تخلفی با عنوان فروش صندلی انجام دهد.

وزیر علوم گفت: انتظار ما در دانشگاه های غیر دولتی نیز این است که پیرو ضوابط و آئین نامه های موجود عمل کنند و ما شاهد چنین پدیده هایی با عنوان فروش صندلی نباشیم. اگرچه ممکن است به دلایل مختلف نظیر ضعف مدیریت و ضعف حضور افراد اصلح در دانشگاهی چنین اتفاقاتی بیفتد اما این موضوع به شدت قابل پیگرد است.

دکتر غلامی تاکید کرد: اگر موردی با عنوان فروش صندلی در دانشگاه های دولتی مشاهده کنیم با آنها به شدت برخورد خواهیم کرد و اگر این تخلف از سوی اعضای هیات علمی رخ داده باشد در کمیته تخلفات اعضای هیات علمی و هیات انتظامی ... پیگیری می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 393

به "پدیده ای با عنوان فروش صندلی در دانشگاه ها نداریم، با متخلفان به شدت برخورد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدیده ای با عنوان فروش صندلی در دانشگاه ها نداریم، با متخلفان به شدت برخورد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید