هزینه های باورنکردنی اجاره انواع خودرو؛ پیکان وانت ماهی 6 میلیون!

به گزارش پیامک خنده، اجاره خودرو این روز ها تبدیل به یک کسب و کار پر سود شده است به گونه ای که افراد سرمایه دار، چند خودرو تهیه نموده و به دیگران اجاره می دهند.

هزینه های باورنکردنی اجاره انواع خودرو؛ پیکان وانت ماهی 6 میلیون!

به گزارش توسعه نیوز، بازار داغ اجاره خودرو این روز ها بسیار داغ است و آنطور که به نظر می رسد، افرادی که توانایی خرید خودرو شخصی را ندارند از دیگران کرایه می نمایند. عده ای برای کار و عده ای دیگر نیز برای مجالس مهم مانند عروسی و... دست به این اقدام می زنند.

پیکان وانت

یکی از خودرو هایی که این روز ها بازار اجاره بسیار داغی دارد، پیکان وانت است. پیکان وانت جزو آن دسته از خودرو هایی است که افراد با اجاره کردن آن می توانند شغل های بسیاری داشته باشند. عده ای برای اساس کشی و عده ای دیگر برای خرید ضایعات منزل. بازار اجاره پیکان وانت آنقدر داغ شده است که افراد بسیاری در سایت ها آگهی هایی از کرایه این خودرو گذاشته اند. برای اجاره پیکان وانت، احتیاج است مبلغ 20 میلیون پول پیش و ماهانه مبلغ 6 میلیون تومان پرداخت کنید.

نیسان وانت

یکی دیگر از خودرو هایی که در بازار اجاره با سایر خودرو ها رقابت می نماید، نیسان وانت است. همانطور که از اسمش معین است، این خودرو نیز برای حمل بار های بزرگ و بعلاوه در کار های خدماتی استفاده می گردد. اما نرخ اجاره این خودرو تفاوت بسیاری با پیکان وانت دارد و شخص متقاضی اجاره نیسان وانت باید مبلغ 40 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت و ماهیانه مبلغ 13 میلیون تومان اجاره بدهد.

فولکس قورباغه ای

قطعا برای کسانی که می خواهند عروسی نمایند، جالب است که یک خودروی کلاسیک قدیمی را به عنوان ماشین عروس انتخاب نمایند. بسیاری از شرکت ها هستند که خودرو های کلاسیک را با نرخ مناسب و با راننده اجاره می دهند. یکی از این خودرو هایی که این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد برای مراسم ها اجاره می نمایند فولکس قورباغه ای است. این خودرو باتوجه به ظاهری که دارد، دل هر بیننده ای را آب می نماید، مخصوصا اگر رنگ های جالبی داشته باشد. نرخ اجاره این خودرو بستگی به این دارد که شما بخواهید راننده هم داشته باشید یا خیر. بر همین اساس خودرو به صورت ساعتی اجاره داده می گردد. بیشتر خودرو های کلاسیک مخصوص مجالس هستند و برای گشت و گزار اجاره داده نمی شوند. اگر کسی بخواهد این خودرو را برای یک شب و با راننده اجاره کند، باید مبلغ 5 میلیون تومان پرداخت کند.

بیوئیک

خودرو های کلاسیک هواداران بسیاری دارد و بازار رقابت در این مدل لز خودرو ها داغ و بسار مجذوب کننده است. کسی که قصد اجاره این مدل از خودروهارا دارد با تماشا تنوع در ظاهر، نمی داند کدام مدل را برای مراسم جشن خود انتخاب کند. یکی دیگر از خودرو هایی که توجه همه را به خود جلب می نماید بیوک است. این خودروی زیبا و بزرگ برای مراسم عروسی بسیار مناسب است. شرکت بیوک اکنون قدیمی ترین خودروساز امریکایی است. این خودرو به وسیله خانواده سلطنتی بریتانیا، در اروپا به معروفیت رسید. اگر کسی بخواهد این خودرو را با راننده اجاره کند باید مبلغ 3 میلیون تومان و بدون راننده مبلغ 5 میلیون تومان پرداخت کند.

فیات

فیات، یکی دیگر از خودرو های کلاسیک است که هواداران بسیاری را دارد. نسخه کلاسیک این خودرو، برای مجالس و بعلاوه دور دور های خیابان بسیار مناسب است. بیشتر خودرو های کلاسیک که در خیابان مشاهده می کنید، اجاره ای هستند. برای اجاره این خودرو باید مبلغ 5 میلیون تومان پرداخت کنید و فیات مجذوب کننده را برای چند ساعت در اختیار داشته باشید.

پراید

پراید یکی دیگر از خودرو هایی است که افراد اجاره می نمایند تا با آن به مسافرکشی نموده و یا در تاکسی های اینترنتی مشغول شوند. با افزایش نرخ خودرو و کاهش خرید مردم، کم تر کسی می تواند یک خودروی شخصی داشته باشد. برای همین بازار خودرو، بیشتر به سمت و سوی اجاره پیش می رود. شخصی که جویای کار است و شغلی را پیدا نمی نماید، به ناچار مجبور می گردد مسافرکشی کند و برای همین احتیاج به یک خودرو دارد. پراید یکی از همین خودرو هایی است که اجاره اندکی دارد. برای کرایه پراید باید مبلغ 300 میلیون تومان سفته، 10 میلیون تومان پیش پرداخت و روزانه مبلغ 280 هزار تومان اجاره پرداخت کنید.

کلام آخر

جدا از خودرو های لوکس که بیشتر برای مراسم های عروسی اجاره داده می شوند، اجاره پراید و پیکان وانت و... بسیار ناراحت نماینده است. اینکه شرایط مالی در کشور به سمت و سویی پیش رفته است که شخصی توان خرید یک خودرو فراوری داخل را ندارد و مجبور به اجاره می گردد خبر خوبی نیست. خودرو های فراوری داخل چرا باید آنقدر نرخ داشته باشند که کم ترکسی توان خرید داشته باشد؟

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 2209

به "هزینه های باورنکردنی اجاره انواع خودرو؛ پیکان وانت ماهی 6 میلیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه های باورنکردنی اجاره انواع خودرو؛ پیکان وانت ماهی 6 میلیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید