تور ارزان یونان: قضیه لپ تاپ در یونان باستان از چه قرار است؟

به گزارش پیامک خنده، در این گزارش به آنالیز عکسی که وجود لپ تاپ در یونان باستان را مطرح می نماید، پرداخته شده است.

تور ارزان یونان: قضیه لپ تاپ در یونان باستان از چه قرار است؟

سفر با تور ارزان یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یونان و مصر باستان عجایب بسیاری را در گذشته خود جای داده اند؛ برای مثال مومیایی ها و اهرام مصر از جمله کشفیاتی هستند که دانشمندان با گذشت سال ها هنوز هم در حل معمای آن ها ناتوان مانده اند.

اگر دقت نموده باشید، عده ای از مردم خیلی علاقه دارند که آثار و اشیاء تاریخی را به تکنولوژی امروزی ربط دهند. برای مثال همین لپ تاپ در یونان باستان که در نگاه اول غیرممکن به نظر می رسد؛ و یا مثلا به عکس زیر دقت کنید:

اگر شما پیگیر خبر های سفر در زمان باشید، حتما این عکس را قبلا دیدید. تقریبا همه میگفتند که این عکس نشان دهنده این موضوع است که یک مسافر زمان به دوران مایا ها رفته و این دستگاه را در اختیار امپراطور مایا گذاشته.

ولی فارغ از یک لحظه تفکر! البته درست است که ما اعتقاد داریم سفر کردن در گذشته و آینده قطعا یک روزی رخ میدهد و البته شاید همین الان وجود داشته باشد؛ ولی علت نمی گردد که هر چیزی را به آن ربط دهیم!

تصویر بالا درواقع هنر گرانبهای مایا را به نمایش گذاشته؛ مفهوم این اثر باستانی هم به این معنی که فرد فوت شده در زمان مرگ، در حال فرود به دنیای زیرین است!

نمونه های زیادی از این قبیل وجود دارد که البته امروز میخواهیم به آنالیز یکی از آن ها بپردازیم! یعنی عکسی که گفته شده لپ تاپ در یونان باستان است!

در این گزارش میخواهیم این موضوع را آنالیز کنیم که واقعا این عکس یک لپ تاپ است یا نه! در ادامه با ما همراه باشید.

خب شما در تصویر بالا یک اثر باستانی مربوط به 100 سال قبل از میلاد را میبینید که انگار یک لپ تاپ در دست شخصیت اصلی این اثر باستانی است که دقیقا همین عکس با همین موضوع، در شبکه های اجتماعی غوغایی به پا نموده بود.

بیایید اول آنالیز کنیم که در این تابلو چه میبینیم:

در این تابلو یک زنی بر روی یک تختی نشسته و یک خانم جوان که محتمل است خدمتکارش باشد، این حرف را از آنجایی میزنم که اگر به دست زنی که بر روی جایگاه نشسته است دقت کنید، دستبند هایی با طرح مار میبینید.

جدا از این طرز نشستنش هم به گونه اربابی است! مدل مو های آن ها هم شبیه به ارباب و برده است! حالا چه ایده ای وجود دارد که این نظریه را رد کند؟

طبق آنالیز های باستان شناسان، در دوران یونان باستان هیچ اشاره ای به برق و یا الکتریسیته نبوده؛ تنها اشاره ای که شده مربوط به ماهی های برقی است و نه چیز دیگری! برخی ها هم او را فقط یک جعبه جواهرات میدادند.

اگر به عکس دقت کنید، در زیر یک شیء عجیب دو سوراخ میبیند که هواداران سفر در زمان گفتند که این ها همان پورت های USB هستند، ولی مخالفان آن ها گفتند که این فقط یک جایی برای نگه داشتن یک سری وسایل به مانند چوب بوده!

با این حساب، باز هم احتمالش وجود دارد که این شی یک لپ تاپ باشد! اگر فقط از این دید نگاه کنیم، قطعا نه!

ولی شاید وقتی این ارباب این لپ تاپ را پیدا نموده، سریعا دستور داده که یک اثر هنری از او بسازند…. کسی چه میداند؟! البته یک تصویر دیگری هم وجود دارد که خیلی شبیه به این اثر است که زیر می بینید:

تصویر بالا باعث شده که این تئوری که لپ تاپ در یونان باستان وجود داشته، کمی کم رنگ تر گردد!

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1952

به "تور ارزان یونان: قضیه لپ تاپ در یونان باستان از چه قرار است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان یونان: قضیه لپ تاپ در یونان باستان از چه قرار است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید