(عکس) ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین طرفداران!

به گزارش پیامک خنده، به گزارش ESPN، با ازسرگیری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال دانمارک موسوم به سوپرلیگا، طرفداران هم به وسیله یک اپلیکیشن خودشان را به استادیوم های محل برگزاری مسابقات رسانده اند.

(عکس) ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین طرفداران!

هزاران طرفداران دانمارکی روز گذشته (پنجشنبه) از یک نرم افزار ویدئو کنفرانس آنلاین به نام زوم استفاده کردند تا تصویر آن ها در منازل شان روی نمایشگر های عظیمی که در کنار زمین بازی استادیوم سِرس پارک تعبیه شده بود، پخش گردد. این اتفاق در جریان بازی تیم های آرهوس و راندرز رخ داد و به بازیکنان دو تیم یاری کرد که راحت تر با حس عجیب بازی در استادیوم خالی از جمعیت کنار بیایند.

در حالی که استادیوم خالی از جمعیت بود، چهره هزاران نفر از طرفداران روی نمایشگر های عظیم کنار زمین نقش می بست. در میان این طرفداران گروه زیادی از خانواده ها با پوشیدن پیراهن تیم محبوب خود مقابل دوربین قرار گرفته بودند.

در همین حال برای طبیعی تر جلوه دادن شرایط، صدای تشویق و واکنش طرفداران هم به وسیله بلندگو های استادیوم پخش می شد و تعدادی ماکت مقوایی از تماشاگران هم روی سکو ها قرار داده شده بود. این بازی در نهایت با تساوی یک - یک انتها یافت.

سوپرلیگای دانمارک از اواسط ماه می به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمد و زودتر از دیگر لیگ های مطرح اروپایی (به جز بوندس لیگا) که از ماه مارس تعلیق شده اند، از سر گرفته شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 992

به "(عکس) ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین طرفداران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین طرفداران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید