شکنجه های مرگبار دزدان مسلح

به گزارش پیامک خنده، سارق سابقه دار که بعد از آزادی از زندان باند سرقت مسلحانه تشکیل داده و به خانه های پایتخت نشینان دستبرد می زد، همراه همدستش بازداشت شد. متهمان در جریان یکی از سرقت ها زوج سالخورده ای را تا سرحد مرگ شکنجه دادند.

شکنجه های مرگبار دزدان مسلح

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، یکی از اولین شب های زمستان سال گذشته مردی به پلیس تهران خبر داد والدین سالخورده اش گرفتار دزدان خشن شده و توسط آنها مورد شکنجه نهاده شده اند. همچنین دزدان اموال قیمتی را از خانه ویلایی شان سرقت نموده اند.

پرونده ای در شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران تشکیل و تحقیقات ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران دراین باره شروع شد.

با تحقیق از پسر شاکی معلوم شد که او وقتی به خانه پدرش زنگ زده و پاسخی نگرفته نگران شده و به آنجا رفته که متوجه بیهوش شدن آنها و سرقت اموال خانه شده است.

یک هفته بعد با ترخیص زوج سالخورده از بیمارستان، تحقیقات از آنها شروع و معلوم شد در خانه بودند که دزدان نقابدار مسلح وارد خانه ویلایی شان در شمال تهران شده و بعد از شکنجه آنها و بستن دست وپاهایشان با طناب، از گاوصندوق خانه طلا، دلار و سکه به ارزش بیش از دومیلیارد تومان سرقت کردند.

این در حالی بود که در چند ماه گذشته شکایت های مشابه دیگری نیز در دستورکار ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران نهاده شد. شواهد نشان می داد یکی از دزدان که قوی هیکل بوده در همه سرقت ها نقش داشته است.

انتها رد دزد سابقه داری را یافتند که هیکل وی با دزد قوی هیکل مشابهت داشت. به او ظنین شده و پاتوق هایش را زیر نظر گرفتند و چند روز پیش توانستند وی را همراه یکی از همدستانش بازداشت نمایند.

متهمان منکر سرقت های مسلحانه از خانه ها بودند تا این که وقتی در مواجهه حضوری با شاکیان نهاده شدند آنها را شناسایی کردند که دزدان انتها اعتراف کردند.

افشین، سرنموده باند در اظهاراتش گفت: در مغازه ای در بازار کار می کردم و از آنجا سرقت نموده و زندانی شدم. در زندان باند سرقت خانه تشکیل داده و بعد از آزادی سرقت ها را شروع کردیم که در جریان یکی از سرقت ها مالباخته سررسید و دستگیر شدیم. این بار بعد از آزادی باند جدیدی تشکیل دادم. مسلحانه و با پوشاندن چهره هایمان به خانه ها در شمال و شمال غرب و گاهی غرب تهران دستبرد می زدیم.

گاوصندوق هایشان را تخریب نموده و دلار، پول، طلا و سکه را سرقت می کردیم. اگر صاحبخانه ها در خانه بودند، با اسلحه تهدیدشان نموده و بعد از کتک زدن و بستن دست و پاهایشان، سرقت می کردیم.

متهمان در بازداشت هستند و همدستان آنها تحت تعقیب نهاده شدند.

گروه حوادث روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1635

به "شکنجه های مرگبار دزدان مسلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکنجه های مرگبار دزدان مسلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید