سولسشایر: در نیمه اول انگار در یک بازی بزرگداشت به میدان آمده بودیم، بازگشت پوگبا تنها اتفاق مثبت بازی بود

به گزارش پیامک خنده، اولگنار سولسشایر تیمش را لایق شکست مقابل واتفورد دانست.

سولسشایر: در نیمه اول انگار در یک بازی بزرگداشت به میدان آمده بودیم، بازگشت پوگبا تنها اتفاق مثبت بازی بود

به گزارش پیامک خنده، اولگنار سولسشایر شکست تیمش در خانه واتفورد در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس را نتیجه بازی بد شاگردان خود دانست.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: بازی را کند شروع کردیم. هر 2 تیم در نیمه اول بسیار بسیار ضعیف ظاهر شدند. با دریافت 2گل با 2 ضربه در چارچوب حریف آن هم در آن بازه زمانی کوتاه، کار خودمان را سخت کردیم.در طول فصل خوب کار کرده ایم اما در این لیگ باید برای کسب تک تک امتیازات جنگید.این بار لایق امتیاز دریافت نبودیم. می توانم کل روز در این باره حرف بزنم. باید با این حقیقت که 2 بازی در پیش داریم و نیاز است پیشرفت کنیم، رو به رو شویم. بازی بسیار آرامی بود. در نیمه اول انگار 2 تیم در یک بازی بزرگداشت به میدان آمده بودند.

او افزود: جدیت لازم را نداشتیم و چه با توپ و چه بدون آن، بسیار کند عمل کردیم. شرایط لازم برای بازگشت را نداشتیم. تیمی که از فرصت های خود بهره نبرد، تنبیه خواهد شد. آن ها از فرصت های خودشان استفاده کردند اما ما نه.خبر خیلی خوب، بازگشت پوگباست و البته این تنها نکته مثبت محسوب می شود. او انرژی،کیفیت و چند پاس خوب را به تیم اضافه کرد. این پسر به سختی تلاش کرده و حالا آمادگی بدنی بیشتری دارد. پل بازیکن مهمی برای ماست و چیزهای زیادی به تیم عرضه خواهد کرد. حضور پل باعث می شود فرصت های بیشتری بسازیم.اشتباهات در فوتبال پیش می آیند و ما هر روز برای تکرار نشدن همین چیزها تمرین می کنیم.داوید اخیرا خیلی خوب کار کرده و اشتباه او فقط یکی از اتفاقات بازی بود.بن فاستر سر پا ایستاد، بنابراین فکر نمی کنم چیپ زدن انتخاب درستی بود. حرکت خوبی بود و می توانستیم یک - صفر جلو بیفتیم. بعضی اوقات ضربه شما وارد دروازه نمی شود و گاهی هم گل می زنید. باید واکنشی به این نتیجه نشان بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 644

به "سولسشایر: در نیمه اول انگار در یک بازی بزرگداشت به میدان آمده بودیم، بازگشت پوگبا تنها اتفاق مثبت بازی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: در نیمه اول انگار در یک بازی بزرگداشت به میدان آمده بودیم، بازگشت پوگبا تنها اتفاق مثبت بازی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید