سفارت ایران در روسیه: دانشجویان به ایران بازگردند

به گزارش پیامک خنده، رایزنی علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران به دانشجویان ایرانی توصیه کرد به ایران بازگردند و برنامه آموزشی دانشگاه را از راه دور دنبال نمایند.

سفارت ایران در روسیه: دانشجویان به ایران بازگردند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی پیامک خنده، سفارت ایران در روسیه در اطلاعیه ای فوری در رابطه با شیوع ویروس کرونا اعلام نمود: پیرو اطلاعیه قبلی منتشره در کانال رایزنی علمی به اطلاع دانشجویان عزیز در روسیه می رساند که با توجه به گسترش روزافزون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشورهای مختلف، از جمله فدراسیون روسیه و به ویژه در شهر مسکو و فقدان چشم انداز حل این مشکل در کوتاه مدت و حتی احتمال تداوم آن در نیمسال تحصیلی آینده که موجب به وجود آمدن نگرانی ها و سوالاتی برای دانشجویان شده است رایزنی علمی سفارت ج. ا. ایران درشرایط موجود موکدا توصیه می نماید دانشجویان عزیز ضمن قبول مسؤلیت عدم قطعیت ها به سهم خود حتی الامکان به ایران بازگشته و نسبت به ادامه برنامه اموزشی مطابق برنامه دانشگاه مربوطه و از راه دورکوشش کنند.

طبیعی است کوشش دانشگاه ها وپیگیری ها بر این است که ادامه جریان آموزش دانشگاه ها، و در صورت امکان امتحانات تا حد ممکن به صورت غیرحضوری برگزار شود.

تا زمان امکان بازگشت به کشوربه دانشجویان ساکن خوابگاه ها و سایر سکونت گاهها که با شرایط نامناسب بهداشتی و یا احتمال قرنطینه خوابگاهی و یا مشکل ثبت اقامت و ... روبروهستند توصیه می شود با رعایت کلیه جوانب مذکور نسبت به اسکان در خوابگاه خودگردان و یامنازل ومکان های مناسب ودارای امکان ثبت اقامت رسمی اقدام کنند.

رایزنی علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران بر مبنای وظایف قانونی خود پیگیری های لازم را برای رسیدگی بهتر به شرایط دانشجویان از مراجع ذیربط قانونی انجام داده و به دلیل احتمال مواجهه با شرایط های غیر قابل پیش بینی و غیر قابل جبران و تاسف بار مجددا تا زمان بهبود شرایط توصیه اکید به بازگشت دانشجویان عزیز به ایران را دارد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 889

به "سفارت ایران در روسیه: دانشجویان به ایران بازگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت ایران در روسیه: دانشجویان به ایران بازگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید