سرزمین پریان سوسیالیستی ، تمجید رهبر کره شمالی از بازسازی مناطق توفان زده

به گزارش پیامک خنده، کیم جونگ-اون در بازدید از یکی از مناطق توفان زده در جنوب پیونگ یانگ از اقدام سریع و به موقع ارتش کره شمالی برای بازسازی خانه های مردم و ساختن یک سرزمین پریان سوسیالیستی تشکر کرد.

سرزمین پریان سوسیالیستی ، تمجید رهبر کره شمالی از بازسازی مناطق توفان زده

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کیم جونگ-اون به استان هوانگهای شمالی در جنوب پایتخت رفت تا از نزدیک ببیند هیچ نشانی از خرابی های بلایای طبیعی در این منطقه باقی نمانده است. او بازسازی خانه ها و ساختمان های راهبردی را به سرزمین پریان سوسیالیستی تشبیه کرد و مدعی شد فقط یک معجزه از ماموران نظامی و اعضای حزب حاکم می توانسته چنین به دادم مردم برسد و زندگی آنها را به حال عادی بازگرداند.

در اطلاعیه ای که رسانه رسمی کره شمالی از سخنان کیم جونگ-اون منتشر کرد، چنین آمده است: ارتش خلق از خالقان تمام معجزه های این سرزمین تشکیل شده است. قدرت جادویی ارتش خلق نه در نیروهاست نه در تجهیزات نظامی بلکه در عشق بی انتها آنها به کشورشان نهفته است. بر اساس خبرهای سازمان هواشناسی کره شمالی، بارانی که در هفته های اخیر در این کشور بارید دست کم در 25 سال گذشته هرگز سابقه نداشته است.

تابستان سال جاری 852 میلیمتر در کره شمالی باران بارید که نسبت به سال پیش از آن حدود سه برابر بود. از سوی دیگر، بخش کشاورزی سرزمین تحت مدیریت کیم جونگ-اون هم نسبت به آب و هوای بد بسیار آسیب پذیر است و بسیاری از کارشناسان از همین امروز برای کمبود مواد غذایی در فصول سرد سال در این کشور نگرانند. هر چند رهبر کره شمالی پیش تر از آماده بودن بخش های دولتی برای تامین نیازهای ابتدایی مردم خبر داده بود.

کیم که در هفته های اخیر بارها در مجامع عمومی ظاهر شده و میان مردم رفته، در بازدید از مناطق بازسازی شده به شدت از توان بالای مهندسی ارتش تقدیر و بیان کرد انگار دارد به یک دنیای متفاوت نگاه می نماید. تصاویر منتشرشده از روستای بازسازی شده هم نشان می دهد این روستا در مقایسه با آنچه پیش از آمدن سیل و توفان بود بسیار متفاوت و دگرگون شده است.

کره شمالی آخرین با بین سال های 1994 تا 1996 درگیر یک قحطی گسترده بود و گفته می گردد در آن دو سه سال حدود 3.5 میلیون نفر از گرسنگی تا آستانه مرگ رفتند یا جان خود را از دست دادند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1097

به "سرزمین پریان سوسیالیستی ، تمجید رهبر کره شمالی از بازسازی مناطق توفان زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرزمین پریان سوسیالیستی ، تمجید رهبر کره شمالی از بازسازی مناطق توفان زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید