زمانبندی ثبت نام مسکن ملی در 23 استان باقی مانده

به گزارش پیامک خنده، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، با تشریح زمانبندی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در 23استان کشور گفت: ثبت نام در استان های تهران و البرز از 30آذر شروع می گردد و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.

زمانبندی ثبت نام مسکن ملی در 23 استان باقی مانده

جهت دریافت خدمات اصول طراحی ویلا دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به 23 استان به جامانده را تا خاتمه آذرماه اعلام نمود.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام نمود و گفت: ثبت نام در این 6 استان از 19 آذرماه به مدت سه روز انجام می گردد.

اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای 6 استان دیگر را از 23 آذرماه اعلام نمود و اضافه کرد: استان های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو 6 استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد.

وی مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان های فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام نمود و شرح داد: ثبت نام در این استان ها از 26 آذرماه به مدت 3 روز انجام می گردد.

به گفته مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، ثبت نام استان های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز 30 آذرماه شروع می گردد و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش، طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که به منظور احداث 400 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور شروع شده است و در این طرح، 200 هزار واحد توسط شهرهای جدید در شهرهای جدید، 100 هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران در بافت های فرسوده و ناکارآمد و 100 هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر 100 هزار نفر احداث می گردد.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

منبع: ساختمانچی
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 670

به "زمانبندی ثبت نام مسکن ملی در 23 استان باقی مانده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانبندی ثبت نام مسکن ملی در 23 استان باقی مانده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید