خبرنگاران کلاس های دانشگاه فردوسی مشهد به صورت مجازی برگزار می گردد

به گزارش پیامک خنده، مشهد- خبرنگاران- رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به دستورالعمل های بهداشتی در زمینه مقابله با کرونا، دروس نیم سال جدید تحصیلی در این دانشگاه به صورت مجازی برنامه ریزی شده است.

خبرنگاران کلاس های دانشگاه فردوسی مشهد به صورت مجازی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

دکتر محمد کافی روز چهارشنه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: براساس پیش بینی های اجرا شده و در راستای حفظ سلامت دانشجویان و فاصله گذاری اجتماعی، برنامه آموزشی این دانشگاه به صورت غیر حضوری ادامه خواهد یافت و هر زمان شرایط مناسب شد بلافاصله به آموزش حضوری بازخواهیم گشت.

وی ادامه داد: طبق دستورالعملهای ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، حضور دانشجویان در مکان های آموزشی به صورت حضوری وجود نخواهد داشت و به همین دلیل دروس به صورت غیر حضوری ارئه می گردد.

رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تابستان امسال بعضی از دروس عملی با راهکارهای مناسب از سوی اساتید و دانشگاه برگزار گردید تا دانشجویانی که در حال فراغت از تحصیل هستند دچار مشکل نشوند ولی برای سایر دانشجویان این درس ها ناتمام باقی ماند تا زمانی که امکان ارائه این دروس به صورت حضوری مهیا گردد.

وی اضافه کرد: برای انجام رساله و انتها نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، مقرر شده است در صورت امکان، بعضی از آنها بتوانند در خارج از دانشگاه فعالیت علمی خود را ادامه دهند و در غیر اینصورت با هماهنگی های لازم و رعایت دستورالعملها در دانشگاه حضور یابند.

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین مرکز آموزش عالی دیرقدمت ایران پس از دانشگاه های تهران و تبریز در گستره 300 هکتاری با برخورداری از 13 خوابگاه دانشجویی، امکانات رفاهی و خدماتی 25 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در 13 دانشکده و هفت پژوهشکده دارد.

همچنین 810 عضو هیأت علمی در قالب 60 گروه آموزشی این دانشگاه مشغول تدریس هستند.

دانشگاه فردوسی مشهد رتبه 470 را در بین 500 دانشگاه برتر جهان در چارچوب نظام رتبه بندی لایدن 2019 کسب نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1123

به "خبرنگاران کلاس های دانشگاه فردوسی مشهد به صورت مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کلاس های دانشگاه فردوسی مشهد به صورت مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید