تکذیب خرید ارزان سهام عدالت توسط بانک ها

به گزارش پیامک خنده، معاون سازمان خصوصی سازی خبر مربوط به خرید 30 درصدی سهام عدالت توسط بانک ها با قیمتی کمتر از نرخ مشخص شده را تکذیب و گفت چنین ادعایی صحت ندارد.

تکذیب خرید ارزان سهام عدالت توسط بانک ها

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، از ساعاتی قبل خبری در فضای مجازی مبنی بر مفت خری سهام عدالت توسط برخی از بانک ها با قیمت 450 هزار تومان در حال دست به دست شدن است که حسین علایی، معاون سازمان خصوصی سازی در مصاحبه با ایرنا نسبت به این خبر واکنش نشان داد و گفت: چنین ادعایی صحت ندارد و این خبر منتشر شده از جمله خبرهای جعلی است که افراد با اهداف تعیینی اقدام به انتشار آن می کنند.

وی ادامه داد: فروش 30 درصد از سهام عدالت با قیمت تابلو انجام می شود، پس چطور ممکن است بانک بتواند این سهام را با قیمت 450 هزار تومن خریداری کند؟

علایی اضافه نمود: شرکت ها، بورسی و دارای قیمت تابلو هستند، زمانی که ثبت سفارش 30 درصد از سهام عدالت زده شود برمبنای قیمتی تعیین که نرخ تابلو است سفارش پذیرفته خواهد شد.

براساس تصمیم شورای عالی بورس، از روز شنبه (دهم خرداد) امکان فروش سهام عدالت برای دارندگان این سهام فراهم شد.

سهامداران عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند از روز شنبه (10 خرداد) تا فردا (13 خرداد) با مراجعه به بانک مرتبط به شماره شبای خود، قادر به ثبت سفارش فروش 30 درصد از سهام خود هستند و باقی دارایی سهام عدالت تا یک سال آینده آزادسازی و قابل معامله خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1003

به "تکذیب خرید ارزان سهام عدالت توسط بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب خرید ارزان سهام عدالت توسط بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید