تصاویری از نقاشی های دیواری در یک روستای تایوانی

به گزارش پیامک خنده، مقاله های مرتبط

سه خواهر تایوانی، زندگی نو خود را در روستای کوچکی به نام هوویجا در تایوان شروع کردند و در دیوارهای کوچه نقاشی های رنگارنگ کشیدند. این خواهران حدود یک سال پیش برای دیدن مادر بزرگ خود در تعطیلات آخر هفته به این روستا آمده بودند. آن ها هیچ کاری برای انجام دادن نداشتند و تصمیم گرفتند برای گذران وقت در بیرون خانه مادربزرگ شان، نقاشی شخصیت های کارتونی از جمله عروسک مجذوب کننده ژاپنی به نام داروما را رسم کنند. آن ها بر روی یکی از پنجره ها نوشته اند : اینجا، جایی است که مادربزرگ زندگی می کند

تصاویری از نقاشی های دیواری در یک روستای تایوانی

دیگر روستاییان از این ایده استقبال کرده وبر روی دیوارهای خود شروع به نقاشی کردند. خیلی زود کل روستا با نقاشی های دیواری رنگارنگ پر شده بود.کشیدن تصاویر تازه اغلب سریع انجام می شدند و هر روز هنرمندان و روستاییان در حال نقاشی کردن بودند.

حتی دانش آموزانی از برخی مدارس هنر برای نقاشی به این روستا آمدند. ضمن این که برخی از ساکنان، افرادی را برای نقاشی بر روی دیوارهای خالی استخدام کردند. این جنبش هنر خود به خود باعث جذب گردشگران و سرازیری پول به این منطقه شده است.

در گذشته این روستا به سختی دیده می شد وفقط در طول جشن معبد که سه بار در سال انجام می شد، مورد توجه قرار می گرفت. اما در حال حاضر می توان گفت که این روستا هر روز میزبان گردشگران است. در طول تعطیلات آخر هفته، گردشگران عمدتا از هنگ کنگ و چین به این روستا می آیند. ضمن این که یک تور پیاده روی برای توضیح نقاشی های روی دیوار دو ساعت طول می کشد.

منبع: کجارو
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1977

به "تصاویری از نقاشی های دیواری در یک روستای تایوانی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تصاویری از نقاشی های دیواری در یک روستای تایوانی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویری از نقاشی های دیواری در یک روستای تایوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید