تارتار: دیگر به مسجدسلیمان برنمی گردم، بدقولی کردند

به گزارش پیامک خنده، من از همان روز اول با باشگاه اتمام حجت نموده بودم که اگر مشکل اقتصادی دارند، من با آن ها قرارداد نمی بندم. مسئولان باشگاه هم به من گفتند که سال جاری مشکل اقتصادی نداریم اما هرچه از آغاز فصل گذشت، مسائل مان حادتر شد و گله بازیکنان و کادرفنی افزایش یافت. آن ها انتظار داشتند که ما حق شان را بگیریم. در نهایت بدقولی هایی که در این دو هفته شد، منجر به تصمیم نهایی ام مبنی بر جدایی از نفت مسجد سلیمان شد.

تارتار: دیگر به مسجدسلیمان برنمی گردم، بدقولی کردند

سرمربی مستعفی نفت مسجد سلیمان درباره دلایل استعفایش شرح داد. او به شدت از سیاست های اجرایی وزارت نفت و ابلاغیه این وزارتخانه در عدم حمایت از ورزش قهرمانی انتقاد کرد و گفت اگر باشگاه مشکل اقتصادی نداشت مگر عقلم کم بود که بروم؟.

مهدی تارتار، سرمربی مستعفی نفت مسجد سلیمان در گفت وگو با ایسنا در واکنش به این ادعا که او پیشنهاد نفتی ها را با آگاهی از مسائل اقتصادی شان پذیرفته است، اظهار کرد: مسائل اقتصادی ایی که نفت مسجد سلیمان با آن درگیر است از 31 شهریور با بدقولی مسئولان آغاز شد. بازیکنان تیم از آن تاریخ، بدون دریافتی به کارشان ادامه می دادند و مسائل شان را هم به ما می گفتند. در این بین من هم با توجه به قول مسئولان به بازیکنان قول دادم اما در نهایت بدقولی مسئولان باعث شد که اتفاقاتی که شاهدش هستید، رخ دهد.

او اضافه نمود: من از همان روز اول با باشگاه اتمام حجت نموده بودم که اگر مشکل اقتصادی دارند، من با آن ها قرارداد نمی بندم. مسئولان باشگاه هم به من گفتند که سال جاری مشکل اقتصادی نداریم اما هرچه از آغاز فصل گذشت، مسائل مان حادتر شد و گله بازیکنان و کادرفنی افزایش یافت. آن ها انتظار داشتند که ما حق شان را بگیریم. در نهایت بدقولی هایی که در این دو هفته شد، منجر به تصمیم نهایی ام مبنی بر جدایی از نفت مسجد سلیمان شد.

سرمربی مستعفی نفت مسجد سلیمان در ادامه درباره این که گفته می گردد مسئولان باشگاه برای او بلیت بازگشت به مسجد سلیمان گرفته اند، گفت: من صراحتا به سرپرست و وکیل باشگاه اعلام کردم که دیگر برنمی گردم، چون اعتمادی بین ما وجود ندارد. مصاحبه های من از ابتدا وجود دارد که گفتم اگر مسائل اقتصادی باشگاه حل گردد، برمی گردم اما با بدقولی هایی که صورت گرفت، دیگر این امکان وجود ندارد. اگر من گفتم که به خاطر مشکل شخصی از نفت مسجد سلیمان می روم به خاطر این بود که برای باشگاه حاشیه ایجاد نگردد اما اکنون عنوان می نمایند که به خاطر پیشنهاد وسوسه نماینده از نفت رفته ام.

تارتار ادامه داد: قرارداد من با مسجد سلیمان، قرارداد خوب و میلیاردی است. اگر باشگاه مشکل اقتصادی نداشته باشد، برای چه باید به سراغ قرارداد بستن با تیم دیگری بروم؟ اگر مشکل اقتصادی نداشته باشیم، مگر عقلم کم است که بروم؟ چرا باید یک مربی نهال هایی که کاشته را رها کند و برود؟

او درباره ابلاغیه وزارت نفت درباره واگذاری تیم های نفتی، بیان نمود: از زمانی که وزارت نفت آن ابلاغیه را اعلام نموده، تیم ما نابود شد. آن ها باید به میان مردم مسجد سلیمان بروند و ببینند که با چه عشقی تیم شان را می پرستند و برای دیدن بازی هایش به استادیوم می روند اما متاسفانه آن ها به میان مردم نمی آیند.

سرمربی مستعفی نفت مسجد سلیمان در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا تیم های دیگر وارد مذاکره شده است، شرح داد: تا الان با هیچ باشگاهی صحبت نداشتم اما از زمانی که اعلام کردم که دیگر به مسجد سلیمان برنمی گردم، چرا به پیشنهادهای دیگر فکر نکنم؟ بالاخره حرفه کاری من، مربی گری است و باید به کارم ادامه دهم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 448

به "تارتار: دیگر به مسجدسلیمان برنمی گردم، بدقولی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: دیگر به مسجدسلیمان برنمی گردم، بدقولی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید