اورتون 3-1 چلسی؛ لمپارد مقهور معجزه فرگوسن

به گزارش پیامک خنده، اورتون پس از شکست سنگین در دربی مرسی ساید امروز با مربی موقت خود دانکن فرگوسن توانست چلسی را با نتیجه غیرمنتظره 3-1 شکست دهد.

اورتون 3-1 چلسی؛ لمپارد مقهور معجزه فرگوسن

به گزارش گروه ورزشی پیامک خنده، از هفته 16 لیگ برتر اورتون بحران زده در گودیسون پارک میزبانی از تیم چهارم جدول یعنی چلسی را برعهده داشت. تافی ها پس از شکست 5-2 از لیورپول در دربی مرسی ساید، به رده 18 سقوط نموده بودند و مارکو سیلوا سرمربی این تیم نیز از کار برکنار شد.

امروز دانکن فرگونس اسطوره اورتون راهنمایی این تیم را برعهده داشت تا تیم محبوبش را از شرایط بحرانی خارج کند.

اورتون خیلی زود و دقیقه 5 به گل رسید. سیدیبه از سمت راست نفوذ خوبی انجام داد و یک سانتر عالی روی دروازه ارسال کرد تا ریچارلیسون ستاره برزیلی با ضربه سری دقیق توپ را وارد دروازه چلسی کند.

ده دقیقه بعد کالورت لوین روی پاس والکات صاحب موقعیت گلزنی شد ولی شوت او را کپا مهار کرد.

کوواچیچ ستاره کروات چلسی دقیقه 25 شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد ولی توپ از کنار دروازه راهی اوت شد. دو دقیقه بعد چلسی بختی عالی برای گلزنی داشت. ویلیان از چپ توپ خوبی روی دروازه فرستاد اما تامی آبراهام یک قدم کم آورد و نتوانست از مقابل دروازه گل تساوی را به ثمر برساند.

دقیقه 37 پولیشیچ پاس خوبی به میسون مونت داد اما شوت این بازیکن در میانه راه توسط مدافع اورتون بلوکه شد و موقعیت خوبی از دست رفت. در نهایت نیمه اول با یک گل به سود اورتون به اتمام رسید.

اورتون نیمه دوم را بهتر اغاز کرد و دقیقه 49 به گل دوم خود دست یافت. روی اشتباه کریستیانسن و کورت زوما این کالورت لوین بود که در چند قدمی دروازه صاحب توپ شد و با یک بغل پا توانست گلزنی کند و اورتون را 2-0 پیش بیندازد.

3 دقیقه بعد چلسی فاصله را به یک گل کاهش داد. متئو کوواچیچ از روی قوس محوطه جریمه و با یک شوت خوب توانست دروازه اورتون را باز نموده و حساب کار را 2-1 کند.

چلسی پس از گل دوم اورتون به تیم برتر زمین تبدیل شده بود و پس از زدن گل اول کوشش زیادی برای به تساوی کشیدن بازی داشت.

دقیقه 64 میسون مونت می توانست چلسی را به گل تساوی برساند اما او که روی پاس عالی کانته در درون محوطه جریمه صاحب توپ شده بود ضربه خود را بی دقت زد و توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 79 شوت آسپلیکوئا که از فاصله ای اندک نسبت به دروازه زده شده بود را گلر اورتون(پیکفورد) با کف دست راهی کرنر کرد.

دقیقه 82 و بر خلاف فرایند بازی اورتون به گل سوم خود دست یافت.

پاس اشتباه از کپا باعث شد توپ به کالورت لوین برسد. او والکات را صاحب توپ کرد و در ادامه توپ به دیویس در درون محوطه جریمه رسید اما در شلوغی دروازه توپ بار دیگر زیر پای کالورت نهاده شد و او هم با پای چپ گل سوم را به ثمر رساند.

در نهایت این بازی با پیروزی 3-1 اورتون به اتمام رسید تا تاثیر حضور فرگوسن روی نیمکت این باشگاه خیلی زود احساس گردد. تافی ها با این سه امتیاز موقتا تا رده 14 بالا آمدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 596

به "اورتون 3-1 چلسی؛ لمپارد مقهور معجزه فرگوسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورتون 3-1 چلسی؛ لمپارد مقهور معجزه فرگوسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید