العرب: الریان به بازیکنی بهتر از خلیل زاده نیاز دارد

به گزارش پیامک خنده، یک روزنامه قطری نوشت که امید ابراهیمی، روزبه چشمی و شجاع خلیل زاده در این فصل نتوانسته اند عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهند.

العرب: الریان به بازیکنی بهتر از خلیل زاده نیاز دارد

به گزارش خبرنگاران، روزنامه العرب قطر همزمان با پایان رقابت های فصل جاری مسابقات فوتبال در این کشور، عملکرد بازیکنان خارجی و شرایط تمدید قرارداد این نفرات را در سال آینده ارزیابی کرده است.

در گزارش این روزنامه آمده است: باشگاه های قطری به بازیکنان خارجی شایسته ای نیاز دارد که توان فنی تیم را بالا ببرند. پس از عید فطر فعالیت برای آماده سازی تیم ها و جذب نفرات جدید آغاز می شود. در این گزارش به بررسی عملکرد بازیکنان خارجی باشگاه ها پرداخته ایم. نفراتی که عملکرد خوبی داشته اند؛ همچنین بازیکنانی که ناامیدکننده ظاهر شدند و در پایان فصل از تیم های فعلی خودشان جدا می شوند.

تنها می توان گفت باشگاه السد بوده که از عملکرد هر 5 بازیکن خارجی خودش رضایت داشته و تمامی این نفرات شایستگی دارند فصل آینده هم در این تیم بمانند.

در الدحیل عملکرد اولونگا، ادمیلیسون و دودو قابل قبول بوده، اما در مورد عملکرد بن عطیه و علی کریمی علامت سوال وجود دارد.

در مورد بازیکنان خارجی الریان نیز باید گفت به جز یاسین براهیمی، هیچ کدام از این نفرات عملکرد خوبی نداشتند. شاید مرکادو مدافع آرژانتینی هم عملکردی بهتر از سایر نفرات داشته، اما تردیدی وجود ندارد که الریان به بازیکنان خارجی بهتری نسبت به فرانک کوم، یوهان بولی و شجاع خلیل زاده نیاز دارد.

الاهلی (که امید ابراهیمی را در اختیار دارد) هم به جز نبیل الزهر مراکشی و ممد دیامی سنگالی، به بازیکنان خارجی بهتری نیاز دارد (روزنامه العرب روز گذشته از جدایی ابراهیمی از الاهلی خبر داده بود).

در تیم قطر هم یوسف بلایلی و بشار رسن عراقی از بهترین ها بودند، اما در العربی شرایط پیچیده است. یوسف المساکنی یکی از بهترین خریدهای این باشگاه بود که عملکرد موفقی داشت؛ همچنین مهرداد محمدی، ایوب عزی الجزایری و ارون ایسلندی.

السیلیه (که رامین رضاییان را در اختیار دارد) به بازیکنان خارجی به مراتب بهتری نیاز دارد که در این فصل عملکرد بسیار عادی داشتند و موجب سقوط این تیم به جایگاه نهم جدول شدند. در ام صلال (که روزبه چشمی را در اختیار دارد) به جز ایمن عبدالنور تونسی، سایر نفرات خارجی سطح فنی بالایی نداشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1651

به "العرب: الریان به بازیکنی بهتر از خلیل زاده نیاز دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "العرب: الریان به بازیکنی بهتر از خلیل زاده نیاز دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید