استراماچونی جایگزین یک پرسپولیسی می شود ، پیشنهاد جالب توجه به سرمربی سابق استقلال

به گزارش پیامک خنده، باید منتظر ماند و دید این انتقال انجاممی شود و استراماچونی بعد از گذشت 18 ماه از جدا شدن از استقلال هدایت تیمی را بر عهده میگیرد یا نه.

استراماچونی جایگزین یک پرسپولیسی می شود ، پیشنهاد جالب توجه به سرمربی سابق استقلال

آبه گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال که گفته می شد در آستانه هدایت الغرافه قطر قرار گرفته است حالا ممکن است سر از فوتبال چین در بیاورد. استراماچونی با پیشنهادی از کانگژو روبرو شده که ممکن است راستا آینده فوتبالی او را تغییر دهد. نکته جالب توجه در این خصوص جایگزینی استراماچونی با افشین قطبی خواهد بود. هدایت این تیم چینی فعلا در اختیار سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی است.

سایت کالچو مرکاتو ایتالیا در گزارشی در این ارتباط نوشت: همانطور که به شما گفته بودیم، یک ماه پیش آندره استراماچونی مربی ایتالیایی پیشنهاد را از لیگ قطر دریافت کرد و در حال ارزیابی آن است. در این میان اما تیم کانگژو چین هم به میدان آمد؛ تیمی که در پنج بازی نخست خود در لیگ چین صاحب سه تساوی و دو باخت شد و قصد دارد با ارائه پیشنهاد به استراماچونی، سرمربی خود را تغییر بدهد. استراماچونی از نظر ورزشی تردیدی برای قبول این پیشنهاد ندارد اما قبل از تصمیم گیری می خواهد در مورد آن فکر کند. از یک طرف قطری ها با او تماس گرفته اند و از سوی دیگر تیم کانگژو که در سال 2019 از لیگ دسته اول چین صعود کرد و سال گذشته در سوپر لیگ ماندنی شد. هدف کانگژو صعود به رده های بالای جدول است و برای این کار می خواهد پروژه خود را با این مربی ایتالیایی شروع کند.

باید منتظر ماند و دید این انتقال انجام می شود و استراماچونی بعد از گذشت 18 ماه از جدا شدن از استقلال هدایت تیمی را بر عهده می گیرد یا نه.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1664

به "استراماچونی جایگزین یک پرسپولیسی می شود ، پیشنهاد جالب توجه به سرمربی سابق استقلال" امتیاز دهید

1 کاربر به "استراماچونی جایگزین یک پرسپولیسی می شود ، پیشنهاد جالب توجه به سرمربی سابق استقلال" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی جایگزین یک پرسپولیسی می شود ، پیشنهاد جالب توجه به سرمربی سابق استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید