تکواندو

حمایت فدراسیون جهانی تکواندو از باشگاه های آسیب دیده

به گزارش خبرنگاران، عصر روز 4 آگوست، برابر 14 مردادماه حوالی ساعت 19:38 دقیقه یک انفجار مهیب در بندر بیروت رخ داد. موج ناشی از انفجار خسارات زیادی در این شهر برجای گذاشت که از آن جمله می توان به تخریب 10 باشگاه تکواندو در بیروت اشاره کرد.

18 مهر 1399

مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار گشت

مراسم تودیع ناصر پورعلی فرد رئیس پیشین فدراسیون و معارفه محمدتقی امیری خراسانی سرپرست جدید فدراسیون برگزار گشت.

10 مرداد 1399

آن چهار سال کذایی فراموش شدنی نیست، به تیم ملی تکواندو برمی گردم

به گزارش خبرنگاران، روزهای پایانی سال 94 و درست شش ماه قبل از المپیک 2016 ریو یک خبر جامعه تکواندو را به شوک فرو برد. مثبت اعلام شدن تست دوپینگ امید عمیدی، ملی پوشی که برای حضور در المپیک تلاش می کرد، محرومیت چهار ساله و دوی از میادین ورزشی را برای هم به همراه...

22 اردیبهشت 1399

واکنش نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو به احتمال مهاجرت علیزاده، سروی: منتظر تصمیم کیمیا برای آینده زندگی اش هستیم

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در واکنش به شایعه مهاجرت کیمیا علیزاده به یکی از کشورهای اروپایی گفت که درهای تیم ملی بانوان به روی این بانوی تکواندوکار باز است.

9 اسفند 1398

پیروزی احمدی و میرهاشم در گام نخست

به گزارش خبرنگاران، سومین مرحله از رقابت های گرندپری تکواندو صبح امروز آدینه به میزبانی بلغارستان و در صوفیه شروع شد. در پیکارهای روز نخست تیم کشورمان سه نماینده در اوزان 58- و 68- کیلوگرم مردان دارد که تا کنون دو تکواندوکار کشورمان کار خود را با پیروزی...

9 آذر 1398

زوار: روند رو به رشد ملی پوشان در گرندپری ژاپن تداوم داشت، تکواندو در المپیک توکیو اتفاقات ریو را جبران می نماید

مربی تیم تکواندو نوجوانان گفت: روند رو به رشد ملی پوشان تکواندو در گرندپری ژاپن تداوم داشت که این موضوع باعث خوشحالی است.

4 آبان 1398

کدام شهرهای ناپل میزبان مسابقات دانشجویان ایرانی خواهد بود؟

سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان دنیا از 12 تا 23 تیر ماه در ناپل ایتالیا برگزار می گردد و ایران در 4 رشته در این مسابقات حضور خواهد داشت.

5 مرداد 1398