4000 فرصت شغلی در واحدهای صنعتی گلستان از دست رفت

به گزارش پیامک خنده، حجت اله خلیل زاده صبح پنج شنبه در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار و روز حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: در 715 واحد بهره بردار استان گلستان که در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند حدود 13 هزار فرصت شغلی ایجاد گردیده است.

4000 فرصت شغلی در واحدهای صنعتی گلستان از دست رفت

وی افزود: هم اکنون هشت هزار نفر در واحدهای مستقر در نواحی و شهرک های صنعتی استان اشتغال دارند و چهار هزار فرصت شغلی در واحدهای راکد صنعتی استان از دست رفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان به چالش های دیگر در این حوزه اشاره و اعلام کرد: در شهرک ها و نواحی صنعتی گلستان فضایی برای پذیرش سرمایه گذار جدید وجود نداشت و بر اساس شاخص های تعریف گردیده باید در سال گذشته سه هکتار از زمین های راکد که قبلا تحویل سرمایه گذار گردیده و کاری در آن انجام نگردیده بود را آزادسازی کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا سال گذشته 11 هکتار از این اراضی آزادسازی شد و این برنامه با قوت بیشتری در سالجاری ادامه می یابد.

خلیل زاده با اشاره به این که با این آزادسازی بخش قابل توجهی از کمبودها جبران شد، افزود: در عین حال توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دستور کار قرار داشت.

وی گفت: عملیات اجرایی ناحیه صنعتی گمیشان از سال 89 شروع گردیده بود و بعد از این که برخی از تاسیسات در آنجا فراهم شد به دلیل نداشتن ارزیابی زیست محیطی تا سال 1394 راکد ماند.

وی یادآور شد: در این مدت این ناحیه به چراگاه دام تبدیل گردیده بود و آن را مشخص تکلیف کردیم و بعد از 6 ماه چکش کاری در نهایت در آذرماه 95 ارزیابی زیست محیطی آن ابلاغ شد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 10

به "4000 فرصت شغلی در واحدهای صنعتی گلستان از دست رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4000 فرصت شغلی در واحدهای صنعتی گلستان از دست رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید