کشف شکلات های حاوی روانگردان؛ 3 نفر دستگیر شدند

به گزارش پیامک خنده، تهران (پانا) - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا به تشریح راهبردهای این پلیس پرداخت و از کشف شکلات های حاوی روانگردان اطلاع داد.

کشف شکلات های حاوی روانگردان؛ 3 نفر دستگیر شدند

به گزارش سایت پلیس، سردار مجید کریمی در نشست خبری و در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: بر روح و بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهدای حریم نظم و امنیت و مدافعان حرم و شهیدان مظلوم نیروی انتظامی را گرامی می داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا مدظله العالی آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی با تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اضافه نمود: 13 آبان ماه؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را نیز گرامی می داریم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در ادامه به تشریح راهبردهای این پلیس در مبارزه با مواد مخدر پرداخت و بیان نمود: تقویت، توسعه، تجهیز و استفاده فراگیر از امکانات اطلاعاتی - انتظامی برای شناسایی، تعقیب و انهدام شبکه ها و مقابله با عوامل اصلی داخلی و بین المللی مرتبط با مواد مخدر و روانگردان و پیش سازها جدی ترین راهبرد این پلیس است.

سردار کریمی ادامه داد: تقویت، تجهیز و توسعه یگان ها، همچنین مکانیزه کردن سامانه های کنترلی و تمرکز اطلاعات به منظور کنترل مرزها و مبادی ورودی کشور و نیز مبارزه انقلابی، هوشمند، قاطع، دانش محور و فراگیر علیه کلیه فعالیت ها و اقدام های غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر، روانگردان ها و پیش سازهای آنها مبتنی بر اشراف اطلاعاتی و حرفه ای گرایی و همچنین کنترل به روز، شیوع و آسیب های ناشی از اعتیاد از دیگر اولویت های جدی ما است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه ضمن تشریح دستاوردهای پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، نتایج طرح مقابله با خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی، از کشف شکلات هایی با جاسازی روانگردان های بسیار مخرب با تی ، اچ، سی بالا اطلاع داد و گفت: در این رابطه 3 نفر شناسایی و دستگیر شده اند که با استفاده از بسترهای مجازی به عرضه این روانگردان ها در پوشش شکلات می پرداختند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1257

به "کشف شکلات های حاوی روانگردان؛ 3 نفر دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف شکلات های حاوی روانگردان؛ 3 نفر دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید