کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، 3 کشتی گیر کشورمان راهی دیدار رده بندی شدند

به گزارش پیامک خنده، سه کشتی گیر کشورمان راهی دیدار رده بندی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا شدند.

کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، 3 کشتی گیر کشورمان راهی دیدار رده بندی شدند

به گزارش پیامک خنده و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در سرانجام دیدارهای مقدماتی و گروه شانس مجدد مهدی محسن نژاد، مهدی ابراهیمی و علی اکبر حیدری در اوزان 60، 82 و 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است: در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل مصاف هلاری ماگیسالو از استونی با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی مقابل رضوان آرنات از رومانی با نتیجه 8 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محسن نژاد در این مرحله مقابل کنیچیرو فومیتا از ژاپن با نتیجه 7 بر صفر بازنده شد و به دیدار رده بندی رفت. حریف وی در این مسابقه آرمن میلیکیان از ارمنستان است.

در وزن 67 کیلوگرم ، حسین اسدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل سرهی کوزوب از اوکراین با نتیجه 10 بر 2 مغلوب گردید و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، اسدی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان در دور اول مقابل راماز زوئیدزه قهرمان زیر 23 سال اروپا از گرجستان با نتیجه 12 بر 4 بازنده شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی راهی گروه بازنده ها شد. ارسلان در نخستین دیدار خود در این گروه مقابل آرام واردانیان از ازبکستان با نتیجه 4 بر 6 بازنده شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی در دور اول با نتیجه 9 بر 4 داوید لوسونزی از مجارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد نیز مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای زیر 23 سال دنیا از ترکیه با نتیجه 2 بر 2 به پیروزی رسید و راهی مرحله یکچهارم نهایی شد. ابراهیمی در این مرحله مقابل نیکو اوجوج از رومانی با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی مغلوب گردید و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. ابراهیمی در این گروه مقابل گیقام تورگومیان از ارمنستان با نتیجه 2 بر یک پیروز شد تا در دیدار رده بندی به مصاف احمد حسن احمد از مصر برود.

در وزن 97 کیلوگرم علی اکبر حیدری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر یک مجیا کاستلو از هندوراس را از پیش رو برداشت. وی در مرحله بعد و در دور یکچهارم نهایی مقابل یوتا نارا از ژاپن با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حیدری در این مرحله مقابل زولت توروک از مجارستان با نتیجه 3 بر یک بازنده شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با اورخان نوریف از آذربایجان مسابقه می دهد.

رقابت های رده بندی و فینال پنج وزن دوم و سرانجامی امشب برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 92

به "کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، 3 کشتی گیر کشورمان راهی دیدار رده بندی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، 3 کشتی گیر کشورمان راهی دیدار رده بندی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید